Wpis z mikrobloga

Mirasy, jakie niezręczne sytuacje Wam się przytrafiły z Waszej winy? U mnie to było wczoraj jak dla żartów koledze z pracy powiedziałam że już dwa lata po ślubie jest to najwyższa pora na dzieciaczka, po czym on powiedział że nie mogą mieć dzieci, a mi się zrobiło tak głupio, że zamiast przeprosić to jeszcze zapytałam kto z ich dwójki jest bezpłodny. Ja p******e (,)
#zalesie #cringe #logikarozowychpaskow
  • 208
  • Odpowiedz
@cytmirka: Dwa razy ta sama wpadka w kilkuletnim odstępie o rodzinach wielodzietnych, stwierdziłem, że to jest patologiczna sytuacja jeśli rodzina ma przeciętne dochody i decyduje się na 5 dzieci.
Za pierwszym razem po roku dowiedziałem się, że ten znajomy z którym gadałem ma siedmiu braci.
Kolejny raz, inna osoba i dziewięć sztuk rodzeństwa, #!$%@? już nie poruszam tych tematów.
  • Odpowiedz
@cytmirka ale z drugiej strony to po co w ogóle rzuciłaś żartem, że 'dwa lata po ślubie jest to najwyższa pora na dzieciaczka'? W sensie nie wiem - tutaj nawet nie chodzi o takt, ale o dobre wychowanie. Ja nawet z przyjaciółmi po ślubie nie pytam się o takie rzeczy, bo po pierwsze to jest ich sprawa, a po drugie no głupio tak o to pytać, bo właśnie potem wychodzi taki
  • Odpowiedz
@cytmirka: Sytuacja miała miejsce na obozie paręnaście lat temu, przeżywałem właśnie bardzo sympatyczną wakacyjną miłość i 4tego dnia naszej znajomości, siedząc wtulonymi w siebie przy domkowym tarasie wypaliłem do niej (wyłączyło mi mózg kompletnie, mam tak do teraz że lubię na poczekaniu, w związku z chwilą nawiązywać jakoś do kogoś inaczej niż po imieniu) ,,to jak Ty w ogóle masz na imię?".... Plaskacza pamiętam do tej pory, dziewczyna w płacz, przeszywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@cytmirka: napisałam na lekcji smsa do psiapsi że typiara za nami ma dziwne brwi (blondynka a czarne jak węglem rysowane, do tej pory nie mogę zapomnieć)
a psiapsi głupek w tej samej sekundzie dała tej typiarze z brwiami swój telefon żeby coś pokazać
z tym smsem który akurat przyszedł
z komentarzem o brwiach

nie zapomnę tego morderczego wzroku gfgfgf, nie wiedziałam że jesteś taka chamska, mogłaś mi to powiedzieć prosto w
  • Odpowiedz
  • 2
@cytmirka kiedyś w rodzinie chłopaka był pogrzeb. Zgłosiłam się jako chętna do pomocy w pilnowaniu w tym czasie dzieci. Jedno z nich, chłopiec, był trochę ruchliwy i trudny do upilnowania. Po pogrzebie, razem z dzieciakami i ich rodzicami szliśmy na stypę i taka luźna rozmowa jak tam i co tam. No to mówię, że spoko, grzeczne dzieci, tylko ten Filipek to takie małe ADHD hehe... I po tym cisza. Nie wiedziałam o
  • Odpowiedz
@olito: Hahahahahaha :DDDD
Najlepsze co tu przeczytałam :D zawsze jak ktoś coś krzyczy i go nie słyszę, to mam w głowie ten tekst i mam ochotę to powiedzieć na głos, ale Ty mnie uprzedziłeś :DD
  • Odpowiedz
skąd mogła wiedzieć? Nie wiem, wkoncu bezpłodność niełączy sie wcale z brakiem dzieci ( _)


@Ryboflawina: a bo jak się nie jest bezpłodnym to jest obowiązek posiadania dzieci? Więc jak ktoś nie ma dzieci to możemy założyć, że na 100% nie może ich mieć?
  • Odpowiedz
@cytmirka Ja kiedyś siedząc w grupie, z otyłą koleżanką, na przerwie w pracy powiedzialam: No nic, lecę do roboty bo dupa urośnie od siedzenia () doszło do mnie po godzinie
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: Nie no, to nie było pytanie do niego i nie oczekiwałam przecież jakiejkolwiek odpowiedzi xD To była taka ironiczna sugestia, bardziej pod kątem właśnie naśladowania tych wszystkich ciotek i grażyn które zawsze pytają kiedy ślub i kiedy dzieci xD I pewnie gdyby to własnie nie dotyczyło jego to by odpowiedział tak samo ironicznie, często się zdarza, nawet mi, że ktoś tak dla jaj do mnie mówi to odpowiadam rzeczy typu
  • Odpowiedz
@cytmirka: Ludzie, którzy mówią innym rzeczy w tym stylu (to kiedy dzieciak, czas na dzieciaka etc.) powinni mieć osobny krąg w piekle. Niezależnie na kogo trafią.
  • Odpowiedz
@Krzakol: Ja podobna sytuacja zyczenia urodzinowe nieżyjącej kuzynce. Tyle że ja z nią kontaktu prawie nie utrzymywałem i mieszka na drugim krańcu Polski. jakiś jej znajomy wyprowadzil mnie z błędu na PW
  • Odpowiedz