Wpis z mikrobloga

Mirasy, jakie niezręczne sytuacje Wam się przytrafiły z Waszej winy? U mnie to było wczoraj jak dla żartów koledze z pracy powiedziałam że już dwa lata po ślubie jest to najwyższa pora na dzieciaczka, po czym on powiedział że nie mogą mieć dzieci, a mi się zrobiło tak głupio, że zamiast przeprosić to jeszcze zapytałam kto z ich dwójki jest bezpłodny. Ja p******e (,)
#zalesie #cringe #logikarozowychpaskow
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: ja kiedyś opowiedziałem dla znajomego kawał: co zrobić jak ktoś w wannie dostaje ataku padaczki? Wsypać proszek i wrzucić pranie xd No i oczywiście okazało się że jego brat od urodzenia ma padaczkę XD
  • Odpowiedz
@cytmirka: 1) Spytałem się kolegi dlaczego nosi zdjęcie matki w portfelu. Okazało się, że to jego żona. 2) Gadałem kiedyś z jedną dziewczyną. Skomentowałem pewną sytuację. Powiedziałem coś w stylu "przecież zarazić się tym można nie tylko przez pocałunek ale i podanie reki", po czym usłyszałem, że bardzo mnie lubi ale jestem zbyt bezpośredni i ona ma chłopaka. Zajęło mi chwilę zanim połączyłem wątki :D Nie spodziewałem się dostać kosza
  • Odpowiedz