Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@okretowy_sanitariat: UK powoli dobija do 20,000 przypadków dziennie więc może być ciekawie heh. No a paseczek pasuje fajnie, wrzuć więcej zdjęć.... Swoją drogą jak kupiłeś tą Yemę to coś tam o niej sprawdziłem i teraz pół ytmam testów i historii marki. Ten motyw z koronką i jej odkręcaniem, żeby ruszyć bezel nie jest wkurzający? Pozdrawiam
Dominik80 - @okretowy_sanitariat: UK powoli dobija do 20,000 przypadków dziennie więc...

źródło: comment_1602828359tPNyy3fuZNAIANHYD2my34.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcowy_Kot: lubię Amfibie, zwłaszcza 710 najchętniej bym taką dorwał, ale już w szczotkowanej stali. Moja od lata jest na retro gumie, ale chyba w końcu zmienię ja na polerowana bransoletę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dominik80: wkurza bardzo, myślałem nawet żeby zdjąć, ale to taki historyczny ficzer chociaż zupełnie nieprzydatny jeśli nie jesteś nurkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie historia firmy mnie ujęła. To akurat 1:1 model z lat 70. Yema ma jeszcze model Supermana z roku 63. Też ciekawa historia, do USA sprzedawali je pod marką Le Jour. Obecnie to dwie różne firmy, a Le Jour ma bliźniaczy model Vintage Diver
  • Odpowiedz
@elzevir: spoko ;)
Zegarek świetny, super się nosi, dosyć ciężki, czyli dla mnie na plus. Jedyny minus to słabo wskazówki świecą w ciemności. ale nie można mieć wszystkiego ;)
  • Odpowiedz