Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac Intensywne wizuale i dziwne kwasowe uczucie w ustach, brzuchu. Np. suche już róże co były u mnie w pokoju widziałem jakby kwitły i więdły na okrągło. Było to tak intensywne, że nawet cień tych róż robił to samo (specjalnie sprawdzałem). Byłem też w pełni świadomy co się dzieje, nie byłem odklejony chociaż po pewnym czasie już trudno było rozróżnić co jest efektem działania kartonu a co prawdą. Po kilku godzinach byłem
@jatylkozapytac: no właśnie mnie t zastanawia bo po 700ug+ człowiek często na jakiś czas traci kontakt ze rzeczywistością, geometrie najwyższych poziomów zalewają obraz, utrata przytomności bo zapomina się oddychać, visuale są jedyną rzeczą którą się widzi, roztrzaskanie ego/utrata jego. Przy dawce 1200ug+ utrata świadomości jest tak poważna, że nie idzie jej opisać. dawka 1,7mg to jest poziom w którym jest się złączonym z światem a nie ogląda roże...
@zielonyJoe: w
@zielonyJoe: jak bardzo pewny jesteś ze to było 200ug, bo z twojego opisu nie widzę że byś miał odcięcie w barwach jak 1,7mg wziąłeś. Taka dawka to po prostu odcina od rzeczywiśtości. Druga sprawa tolerancja powoduje że od wzięcia pierwszego kartonu i jego dojścia do obiegu zaczyna powstawać ona dość mocno czyli możliwe że już 4-5 karton miał tylko 20% mocy już. I to jeszcze że jesteś nowy w kwasach, nowi
@preczzbotamipisowskimi Jestem pewny bo kartony są kupione przez internet, a że nowi nie #!$%@?ą tyle to się domyślam. Głupi wyścig z kolegą o to kto więcej zje. Co do świadomości, może mi się wydawało tylko że ogarniam, a ze strony wyglądało to całkiem inaczej. Jak pisałem wcześniej - kompletnie inny świat.
@zielonyJoe: wzór, i miej uwagę że w internecie zawyżają wartości z reguły, piguły po 200mdma wszystkie a w holce 120mg #!$%@? dwa razy mocniej, papieryy miały od 100-200ug(bo cięzko uzyskać jednomiarne efekty w labie nielegalnym pewnie miały wszystkie koło 150~ średnio) do tego postępująca tolerka zrównała ci do 500ug~ albo ucieło ci film na połowę tripa, bo nowicjusz nie spamięta nawet połowy. Osoba która 20 lat wcześniej dużo jadła ale miała
@zielonyJoe: i żeby nie było że mam wąty do ciebie, po prostu moje doświadczenie, naukowy tryb życia i masa wiedzy którą uzyskałem poprzez pracę w laboratorium które często sprawdzało narkotyki/leki i literaturę powoduje mój zanik wiary w twoje słowa.
@preczzbotamipisowskimi Nie no, ja rozumiem. Bazuje na informacjach które mam. Z nich wynika że przyjąłem taką dawke jak napisałem wyżej. Nie jestem pewny co do tego czy prawde mówię, ale też nie mam powodów aby wątpić. Na rysunku pamiętam, że było oko opatrzności, dużo kolorów. Szczegółów nie podam bo zwyczajnie nie zwracałem uwagi. I był to mój 4 raz bodajże z kwasem.
@Jakis_Leszek: no powiem ci że nawet jakby te papiery miały 200ug w co wątpię to dawka maksymalna by była 700~ug w co też nie wierzę bo po 700 nowicjusz by leżał i nie oglądał róze tylko geometrię która by mu wzrok zalała, odcięcie od ego etc.