Wpis z mikrobloga

Mirko, pijcie ze mno kompot, wino, bimber... co kto lubi! (ʘʘ)
Właśnie przed chwilą odebrałam klucze do swojego mieszkania! ()
Wymarzonego, wyśnionego, idealnego...
Totalnie odpowiedniego dla mnie - idealnego powierzchnią, w cudownym miejscu... ahhh nawet nie wiem co napisać, jestem tak wzruszona :)
Siedzę na tej betonowej podłodze i ocieram łzy szczęścia ʕʔ
Teraz przede mną mega dużo pracy - całe wykończenie, stres z tym związany, wydatki... ale wiecie co? Jestem gotowa, dam sobie radę! ()

Życzę Wam wszystkim, aby dzisiejszy dzień był dla Was tak samo wspaniały jak dla mnie! :)

() () ()

#rozowepaski #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budujzwykopem #remontujzwykopem #chwalesie
k.....i - Mirko, pijcie ze mno kompot, wino, bimber... co kto lubi! (ʘ‿ʘ) 
Właśnie pr...

źródło: comment_1602767017avgZRURWrdzkSKBdfZN6F8.jpg

Pobierz
  • 297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gratuluję. Zazdroszczę radości, ja jak do swojego wszedłem to się załamałem ale wszystko sobie ułożyłem i już jestem na finiszu. Choć jeszcze mnie "głowa boli" bo zawsze coś wyskoczy. Nie ważne jaki sposób finansowania ważne, żeby sobie poradzić z wszystkimi opłatami :) Co najważniejsze tolerancyjnych i nie przeszkadzających sąsiadów życzę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
wiesz że że zdjęcia da się dorobić klucze?


@espu: @kwiati:
espu nie żartuje. ja kiedyś do fury dorabiałem sobie przez aliexpress, trzeba było im wysłać zdjęcie klucza i na podstawie tego docięli.
  • Odpowiedz
@kwiati: gratulacje, mam nadzieje że mieszkanie ma dużą i wygodną piwnice no bo gdzieś trzeba usiąść jak się piszę na wykopie ;)
  • Odpowiedz
Ja p------e XD

Pracuje w korpo, mam 8 osób w zespole. Na stanowisko seniora dwa miesiące temu przyszła nowa laska. Raczej taka spoko, ale zauważyłem (inni też zwrócili na to uwagę) że jest wobec mnie (tylko wobec mnie) po prostu niemiła. Jakieś dogryzki, dziwne uwagi. Jak na spotkaniu codziennym mówimy, że coś jest do nadrobienia i podzielimy się tym obowiązkiem na caly zespół to ona komentuje "niech Goronco zrobi wszystko". Ja się
  • Odpowiedz
@kwiati gratuluję. Życzę dużo siły i cierpliwości xd.

Ja dopiero rok po urządzeniu jak się wybrałem do Ikei odczułem jakaś przyjemność z szukania p-----l.

Mogę zobaczyć rzut?
  • Odpowiedz