Wpis z mikrobloga

Mirko, pijcie ze mno kompot, wino, bimber... co kto lubi! (ʘʘ)
Właśnie przed chwilą odebrałam klucze do swojego mieszkania! ()
Wymarzonego, wyśnionego, idealnego...
Totalnie odpowiedniego dla mnie - idealnego powierzchnią, w cudownym miejscu... ahhh nawet nie wiem co napisać, jestem tak wzruszona :)
Siedzę na tej betonowej podłodze i ocieram łzy szczęścia ʕʔ
Teraz przede mną mega dużo pracy - całe wykończenie, stres z tym związany, wydatki... ale wiecie co? Jestem gotowa, dam sobie radę! ()

Życzę Wam wszystkim, aby dzisiejszy dzień był dla Was tak samo wspaniały jak dla mnie! :)

() () ()

#rozowepaski #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budujzwykopem #remontujzwykopem #chwalesie
k.....i - Mirko, pijcie ze mno kompot, wino, bimber... co kto lubi! (ʘ‿ʘ) 
Właśnie pr...

źródło: comment_1602767017avgZRURWrdzkSKBdfZN6F8.jpg

Pobierz
  • 297
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jr96: kumplowi dorobili klucz do auta na podstawie zdjęcia kluczyka który leżał na siedzeniu. Więc to raczej kwestia umiejętności.
  • Odpowiedz
@kwiati: Gratki, wychowaj jak swoje.

Ja liczę, że w przeciągu najbliższych 10 lat też dorobię się własnego mieszkania, a mam trochę więcej, bo 31 lat i dopiero zaczynam odkładać.
  • Odpowiedz
  • 1
@kwiati gratulacje, Różobelko, mnie to czeka na zimę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zakładki w pinterescie z pomysłami na umeblowanie już ogarnięte? ;)
  • Odpowiedz
@kwiati:

warto trochę zacisnąć pasa bo potem... radość jest nie do opisania!

Jak na razie zarabiam za mało, żeby było z czego zaciskać pasa. Mieszkam z rodzicami i tylko dzięki temu wpada 2k miesięcznie. Planuję zmianę pracy, bo dorobiłem się doświadczenia w zawodzie i mogę spokojnie liczyć na 2-3 razy wyższe zarobki. Jak to wyjdzie to już będzie z górki.
  • Odpowiedz
@Yaggar: Paaanie kochany, już od pół roku Pinterest płonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ()

Trzymam kciuki za szybki odbiór i przygotuj się na bardzo emocjonujący dzień! Ja z tego wszystkiego aż gorączki dostałam! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@push3k-pro: 2k to rzeczywiście mało, ale skoro masz dobre perspektywy na przyszłość to nic tylko działać! :) ja jeszcze rok temu nawet nie myślałam o swoim mieszkaniu a dziś już je mam:) także naprawdę można dużo, tylko trzeba chcieć ()
  • Odpowiedz