Wpis z mikrobloga

#lekarz śmialiście się ze mnie, że "sam się leczę z internetów", a u kogo się mam leczyć?

patrzcie sami jak ci #lekarz ciom się tylko pacjenta pozbyć i "leczą" na papierze:

Byłem dzisiaj u reumatologa, w ogóle go nic nie interesowało poza stawami, pomachał mi nogą, zobaczył, że mocno strzela i kazał zrobić CRP, OP i kwas moczowy.
- panie doktór, ale ja już to robiłem i crp/op zerowe a kwas moczowy w normie
- ale nie przyniósł pan, proszę zrobić

Powiedział też, że to nie od jersini, bo jersinia powoduje zapalenie stawów, a ja nie mam opuchniętych i do widzenia.

Wróciłem też do internistki z tym jej badaniem PSA na nowotwór prostaty i moczem to powiedziała, że nie mam chorego pęcherza i nie wymagam leczenia.
- proszę se kupić fitolizynę
- ale pani doktór, ja mam częstomocz to jak nie mam chorego pęcherza?
- no to zobaczymy, jak bedzie źle to dam panu skierowanie do urologa albo pójść prywatnie to zrobioą panu USG pęcherza.

#medycyna #zdrowie #borelioza
@daaw
@maze
p.....k - #lekarz śmialiście się ze mnie, że "sam się leczę z internetów", a u kogo s...

źródło: comment_1602762842KmUkLGrDq6e9XyXrNeJJSx.jpg

Pobierz
  • 11
@Sanus7: fitolizyna pomoże na pęcherz i wacka? A na zapalenie spojówek też mi pomoże?
Swoich ziółek teraz prawie nie walę, bo przygotowuję się, żeby mi wyszedł wymaz PCR na mycoplasmy i chlamydie z moczu i pewnie dlatego, że nie jem tych ziółek jest taka katastrofa.
Jutro idę do zakaźnika.
@maze: plyrori ujemne z łajna oraz z krwi badanie. Candidę to nie wiem jak zbadać, ale brałem leki antybgrzybicze to pogały tylko przeciwko sraczce, a antybiotyki pomagały na wszystko
@maze: trzymam mocz tyko mam parcie i zbyt często szczam. Ciśnie mnie na lanie, a potem się okazuje, że wyszczywam tylko trochę. Albo leję i leję jakbym wypił 2 litry a wypiłem tylko szklankę.

Na antybiotykach zdrowy.
Bez antybiotyku chory.

Z dietą wykombinowałem tyle, że nie mogę: węglowodanów prostych (nawet 1 cukierek czy 1 gruszka powoduje pogorszenie), alkoholu (nawet 1 lyzeczka), octu, glutenu (albo białego pieczywa gównianego z biedronki).
Jem ciągle
@programista4k: Wyglada na to ze jakis przerost bakterii? Jestem ciekaw daj znac jak cos sie dowiesz i zdrowka zycze

A jak z mysleniem i samopoczuciem? Zapominanie, brain fog?
@maze: mgła umysłowa zdecydowanie tak, zamulam, jak zachorowałem to koliedzy się mnie pytali czemu zrobiłem się taki tępy.
Były też problemy z wysławianiem, ale na szcześćie póki co to nie wraca...