Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem różową i mam prośbę do użytkowników tagów #divy i #divyzwykopem

Otóż proszę żebyście zawsze informowali na pierwsze randce, że korzystaliście z usług pań. Nic do was nie mam, nie chcę was obrażać, ale mnie i wiele innych kobiet brzydzi facet, który korzystał z usług pań. Bałabym się, że się czymś zarażę. No i ktoś taki ma upośledzoną emocjonalność, skoro nie wiąże seksu z uczuciem. Bałabym się też, że jakbym miała mniejsze libido przez jakiś czas to facet by znowu tam poszedł.

Dlatego mam tą jedną małą prośbę - to wcale nie jest wiele, a pomoże nam wybrać odpowiedniego mężczyznę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f86c43f605297c54a62c4c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 64
@AnonimoweMirkoWyznania: a co Ciebie interesuje z kim się bzykał wcześniej jegomość? Po przywitaniu się ma od razu wygłosić "wiesz co? korzystałem z usług div"? Może jeszcze ich adresy i numery telefonów? Kwestie zdrowotne rozumiem, ale litości, jeśli ktoś nie skacze z kwiatka na kwiatek, tylko poszedł sobie "ulżyć" to co za różnica z kim to zrobi? Czy to będzie diva, koleżanka, czy wcześniejsza partnerka/dziewczyna? Nic Ci do tego jeśli gość jest