Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem różową i mam prośbę do użytkowników tagów #divy i #divyzwykopem

Otóż proszę żebyście zawsze informowali na pierwsze randce, że korzystaliście z usług pań. Nic do was nie mam, nie chcę was obrażać, ale mnie i wiele innych kobiet brzydzi facet, który korzystał z usług pań. Bałabym się, że się czymś zarażę. No i ktoś taki ma upośledzoną emocjonalność, skoro nie wiąże seksu z uczuciem. Bałabym się też, że jakbym miała mniejsze libido przez jakiś czas to facet by znowu tam poszedł.

Dlatego mam tą jedną małą prośbę - to wcale nie jest wiele, a pomoże nam wybrać odpowiedniego mężczyznę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f86c43f605297c54a62c4c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 64
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Zgadzam się że korzystanie z usług dziwek jest naprawdę słabe i tak naprawdę szkodzi psychice faceta, ale niech ta "szczerość" działa w obie i kobiety informują o ilości facetów na jedną noc lub ilości "przygód" z Mokebe lub Enrique, żeby nie było sytuacji że facet się zakocha a wszyscy dookoła mają z niego bekę bo jego dziewczyna to qurwiszon.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: dziecka nie planuję, a w związki wchodzę przede wszystkim dlatego że się kimś dobrze dogaduję i mi się z nim miło spędza czas. no ale jeśli ty wszystko uzależniasz od nieprzebitej błony, to też zajebiście i gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale czym sie różni taka diva od laski na Tinderze która umawia się co wieczór z kim innym ?


@shaelix92: szczerością

a czego się spodziewałeś po portalu że śmiesznymi obrazkami?


@b4rney: wiesz.. może to już wiek przeze mnie przemawia, ale kiedyś było lepiej
  • Odpowiedz
uczcie się, ze tak samo jak wy macie prawo wymagać od różowych, żeby były dziewicami,


@somskia: Ale to mowa chyba o <16/17/18?
Inaczej kto ma takie wymagania? xD
  • Odpowiedz
OP: @TestoDepot: za dużo osób odpisało na ten wpis i nie mam szans każdemu odpisać

pytasz się czy ważna jest przeszłość - otóż tak, jest ważna

ja miałam wcześniej dwóch partnerów i też chciałabym kogoś kto miał 2-3 partnerki, nie chcę ani prawiczka,
  • Odpowiedz