Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem różową i mam prośbę do użytkowników tagów #divy i #divyzwykopem

Otóż proszę żebyście zawsze informowali na pierwsze randce, że korzystaliście z usług pań. Nic do was nie mam, nie chcę was obrażać, ale mnie i wiele innych kobiet brzydzi facet, który korzystał z usług pań. Bałabym się, że się czymś zarażę. No i ktoś taki ma upośledzoną emocjonalność, skoro nie wiąże seksu z uczuciem. Bałabym się też, że jakbym miała mniejsze libido przez jakiś czas to facet by znowu tam poszedł.

Dlatego mam tą jedną małą prośbę - to wcale nie jest wiele, a pomoże nam wybrać odpowiedniego mężczyznę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f86c43f605297c54a62c4c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 64
Otóż proszę żebyście zawsze informowali na pierwsze randce, że korzystaliście z usług pań. Nic do was nie mam, nie chcę was obrażać, ale mnie i wiele innych kobiet brzydzi facet, który korzystał z usług pań.


@AnonimoweMirkoWyznania: a ja proszę, aby kobiety zawsze informowały czy już miały kontakty seksualne z innymi panami. Nic do qas nie mam, nie chce was obrażać, ale mnie i wielu innych mężczyzn brzydzi kobieta, która była już
nauczcie się, ze tak samo jak wy macie prawo wymagać od różowych, żeby były dziewicami, tak one mogą nie chcieć, żeby partner chodził w przeszłości na divy.


@somskia: tylko, że za każdym razem jak pisałem, że chce dziewice i po kimś nie poprawiam, to było #!$%@? od #rozowepaski i ich beta bialorycerskich simpów, że jak tak #!$%@? można?! Ty przegrywie! Ty incelu! Ty prawiczku! itd. I to już było spoko, tak?