Wpis z mikrobloga

@jaroty: strasznie mnie spienia jak widze te #!$%@? zmiękczanie przed wprowadzeniem czegos #!$%@? - niemal każda wiadomość "rząd/minister/premier zastanawia się nad >wstaw cos #!$%@?<" to juz jest zapowiedź albo badanie, żeby nie było, że znienacka
  • Odpowiedz
@jaroty: No i zamiast iść zrobić zakupy o 22 gdzie w sklepach jest pusto mam się iść kisić w markecie w środku dnia i to ma niby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa? Serio są jeszcze idioci biorący to co robi rząd na poważnie a nie w kategoriach nieśmiesznego żartu?
  • Odpowiedz
@jaroty: Wy wiecie ile jest libacji spontanicznych? Dużo.

To tak samo jak z galeriami w niedziele - jak nie można pójść akurat w niedziele to wiele osób tam nie pójdzie w ogóle.
  • Odpowiedz
Czemu Ci ludzie nie doszukują się prawdziwych przyczyn zarażeń tylko zgadują gdzie mogą się pojawiać. W mojej opinii te obostrzenia są bez sensu.


@Mersey: bo wszystko jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja nie mówię, że szkoły są jedyną przyczyną - nie są, ale mają tak mocno zamknięte oczy (nie badają osób skąpoobjawowych że nie widzą ognisk w szkołach po to żeby Czesio mógł dalej dumnie
megawatt - > Czemu Ci ludzie nie doszukują się prawdziwych przyczyn zarażeń tylko zga...

źródło: comment_1602693017ks23iUFAZ0bM26qGT9XECF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz