Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: #!$%@? serwuje i gra jak mężczyzna. Z mężczyzną by #!$%@?ła 99 na 100 meczów. Oczywiście nie mówię o jakimś nonamie z 500 miejsca ATP, ale takim ze top 200 na bank.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: najlepsze, że większość zawodniczek dowolnego sportu wie, że przeciętny zawodnik mężczyzna jest lepszy, więc nie wygadują takich bzdur. Chyba, że jakieś z przerośniętym ego jak Serena.

Nie bez powodu sparują z mężczyznami, bo znaleźć kogoś odpowiednio mocnego jest dużo prościej.
  • Odpowiedz
@triada: tutaj nie chodziło o grę, tylko o serwis, że serwuje równie mocno jak mężczyźni, którzy ze względu na warunki mają o wiele stabilniejszy serwis. W kobiecym tenisie takie porównania to komplementy i wątpie by sama Iga obraziłaby się jakby ktoś porównał ją do Nadala na przykład.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: "gra jak mężczyzna" to nawet nie komplement, ale jakieś absurdalne wywyższanie Świątek bez powodu. Chciałbym ją zobaczyć z jakimkolwiek mężczyzną z pierwszej 500 rankingu WTA.

Pamiętam jak w szczycie formy Serena Williams przegrała z gościem spoza 200 rankingu WTA, który po grze powiedział, że Serena nie miałaby szans z nikim z pierwszej 600 rankingu, bo on sam tego dnia odpuszczał, by w ogóle miała jakiekolwiek szanse i by dało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r4do5: ale Williamski są po prostu głupie, połączenie feministki, Murzynki i kobiety nie może się dobrze skończyć xD
Nie mam nic do Murzynów ani kobiet, ale te babki są na serio, tak tępe, że czasem ręce opadają na ich stwierdzenia o wszechobecnym seksizmie.
  • Odpowiedz
  • 3
Jestem właśnie ciekaw czy taka Świątek miałaby jakiekolwiek szanse ugrać chociażby jednego gema z mężczyzną z powiedzmy pierwszej 200 rankingu ATP. Albo czy wygrałaby mecz z jakimś ogarniętym juniorem, np. z jakimś 16latkiem z dużym potencjałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz