Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu jakis miras, ktory pracowal/ zajmowal sie #galwanotechnika i moze cos o tym powiedziec?
Razem z dziewczyna otrzymalismy zaproszenie w #niemcy na rozmowe kwalifilacyjna do firmy,.ktora zajmuje sie wlasnie galwanotechnika, ale kompletnie nie wiemy z czym to sie je. W necie nie ma az tylu informacji na ten temat poza takimi ogolnym.
Nas interesuje pare kwesti:

1. Jak bardzo taka praca jest niebezpieczna dla zdrowia? Aktualnie jestesmy w trakcie zmiany pracy, powody zdrowotne. Pracujemy na produkcji cnc, firma.slabo dba o komfort pracownikow, sa problemy z regularna wymiana filtrow, firma nie zapewnia masek. Moja dziewczyna nabawila sie problemow zdrowotnych przez ta robote (zapalenie oskrzeli) i lekarz kazal zmienic robote.
Trafilo na razie na te galwanotechnike (w sensie ta firma sie na razoe odezwala) i tu mamy watpliwosci. W necie pisza, ze niby praca niebezpieczna,.trzeba pracowac w pelnym stroju ochronnym, ale.z.drugiej strony, filmiki i zdjecia z roznych firm zdaja sie.temu przeczyc-pelna mechanizacja, ludzie na produkcji w krotkim rekawku, bez masek i gogli ochronnych, komu wierzyc? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Istnieje tez szansa,.ze nie trafimy na produkcje tylko wysylke, ale troche watpie.

2. Jakie sa zarobki w takiej branzy? Wiadomo, Niemcy to troche inaczej,.jednak zastanawia mnie czy liczyc.bardzoej na minimalna czy cos wiecej

Rozmowe mamy w poniedzialek, ale juz sie stresujemy, nie.mamy pojecia czego sie spodziewac, a nie chcemy trafiac z.deszczu pod rynne.

Z gory dzieki za pomoc!

#pracbaza #pracujzwykopem #galwanotechnika #galwanizacja #emigrujzwykopem #niemcy #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f85a6f3605297c54a62c2c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4