Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec: a u mnie w #uk MX-5 i inne stare tanie roadstery są szalenie popularne i szanowane

Zresztą sama w sobie Miata jest fajną zabawką, jako bardzo lekkie cabrio rwd z bezpośrednim układem kierowniczym, w dodatku jest w cenie dwóch paczek chipsów

Choć szczerze mówiąc nie wiem po co to piszę, bo przejrzałem twoich 20 ostatnich wypowiedzi i chyba nie jesteś partnerem do normalnej dyskusji
  • Odpowiedz
@Zeddzik: Rozstrzał cenowy jest spory więc trudno powiedzieć, ja dla przykładu za powyższe dałem 13tys (1.6 '00r). Podłoga zdrowa, blacharka zewnątrz również, podłużnice niezłe. A np 1.8 z klimą to już i pod 20 potrafi podchodzić.
  • Odpowiedz
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Ale ja wiem, że rdza trapi te samochody i generalnie japończyki bo to mój piąty (i druga Mazda). Całe auto było obejrzane na kanale ze śrubokrętem w ręce i póki co jeśli chodzi o progi to nie ma o czym myśleć ale zdaję sobie sprawę, ze taki stan rzeczy wiecznie trwał nie będzie. I w związku z tym cały czas się zastanawiam co z zimą, jeździć czy odpuścić i wstawić
  • Odpowiedz
@Krzemol: do garażu. Jezdze w sumie tylko japonia i to co sie dzieje w mazdzie nie ma zadnego porownania z honda/toyota itd. Celica z 93 i civic z 91 w pl nie gnily jak rx8 z 2004 w uk, gdzie juz raz progi byly wymienione. Gorzej to tylko w fordzie mialem. Do tego jakies kretynskie usterki pokroju wiadro wody na dywanikach bo leje sie przez glosniki czy aso poprawiajace spalanie z
  • Odpowiedz
@Krzemol świetna! :D też poluję na swoją ale chcę 1.8 po lifcie, nie srebrną i poniżej 20k a to chyba niemożliwe xD chyba że przerdzewiała. Miałeś okazję się jakąś Miatą przejechać wcześniej? Kurde, muszę kogoś z mojego miasta znaleźć co mi pozwoli wsiąść i "przymierzyć" :D
Edit: właśnie, sezon! Lepiej jakoś teraz kupować, nie? Tak jesień/zima. Słyszałem że poza sezonem jest taniej
  • Odpowiedz