Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr żona dziś wypaliła, że jej nie pociągam i nic nie mogę z tym zrobić.

Dziś poruszyłem z żoną (po raz kolejny) kwestię inicjowania seksu z jej strony. Po drążeniu powiedziała, że nie pociągam jej.
Mam 30 lat, szczupły, gęste włosy, ćwiczę regularnie (bez szału, ale widocznie zarysowane mięśnie, bez brzucha wystającego), staram się ładnie ubrać, ogólnie myślę, że jestem zadbany.
Zapytałem się jej, co mógłbym zrobić, aby jej się podobać. Usłyszałem: "nic, tak już jest". Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak może zaboleć. Czuję się beznadziejnie i nie patrzę w przyszłość pozytywnie.

#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8469a2605297c54a62bf63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 341
MagicznyTygrys: Miałem niestety podobnie, tylko to ja byłem stroną, którą przestała pociągać ona. Libido miałem w normie, tylko po pewnym czasie nie potrafiłem skierować go w jej stronę. Nie było żadnych dziur na boku ani nic z tych rzeczy. Nie miałem pojęcia jak to naprawić, bo emocjonalnie byłem mocno do niej przywiązany i uwielbiałem ją, zresztą do dziś jest ważną osobą w moim życiu.
Ona starała się na wszystkie strony. Zaczęła
NagiEkolog: Różowa:
Byłam kiedyś z niebieskim, który miał nadwagę i owłosione plecy, a nikt ani wcześniej ani później mnie tak nie pociągał - wystarczyło jedno jego słowo/gest i byłam napalona jak dzika kuna (rozstaliśmy się przez jego chore akcje)
Byłam też z typowym chadem: idealne wysportowane ciało, 1,9m, idealna twarz, ale... seks z nim był... Bo on chciał, a ja nie potrafiłam odmówić, więc zgadzam się z różową powyżej, że u
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak już coś takiego od baby usłyszałeś to proponuje kubeł zimnej wody na ryj i zacząć racjonalnie myśleć, może być tak że za chwilę zacznie temat rozwodu, a skończy się na tym że oskubie Cie z kasy.

Być może ma faktycznie tego bolca na boku, pomyślał bym o jakimś detektywie, bo jeżeli byś zdobył dowód na zdradę to by mogło pomóc podczas sprawy rozwodowej.

Nie mówię, że powyższy scenariusz spełni
@AnonimoweMirkoWyznania:

Powiem Ci tylko, że facet, z którym miałam i wciąż mam najlepszy seks w życiu, ma poniżej 180 cm wzrostu, dodatkowo 25 kg nadwagi i jest łysy. Więc to Twoje zdziwienie, że mając gęste włosy i będąc szczupłym i wysokim nie pociągasz swojej kobiety to jedno wielkie „xD”. Kompletnie nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi...

Ja (podobnie jak większość kobiet) lubię być w łóżku zdominowana. Uwielbiam jak mój