Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr żona dziś wypaliła, że jej nie pociągam i nic nie mogę z tym zrobić.

Dziś poruszyłem z żoną (po raz kolejny) kwestię inicjowania seksu z jej strony. Po drążeniu powiedziała, że nie pociągam jej.
Mam 30 lat, szczupły, gęste włosy, ćwiczę regularnie (bez szału, ale widocznie zarysowane mięśnie, bez brzucha wystającego), staram się ładnie ubrać, ogólnie myślę, że jestem zadbany.
Zapytałem się jej, co mógłbym zrobić, aby jej się podobać. Usłyszałem: "nic, tak już jest". Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak może zaboleć. Czuję się beznadziejnie i nie patrzę w przyszłość pozytywnie.

#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8469a2605297c54a62bf63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 341
  • Odpowiedz
BezwzględnyTygrys: @trevoz: skoro kiedyś ją pociągał i z tego co pisze nadal jest zadbany, to nie jest to raczej kwestia wyglądu. Najczęściej kobiety tracą pożądanie do partnerów, kiedy ich charakter nie jest już dla nich pociągający, nie ma emocji w związku lub wspólnych celów i aktywności, a jest stagnacja i nuda.
Analogicznie mężczyzna może znudzić się partnerką, bo dotyka ciągle tych samych cycków itd., a poza tym to co
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: niektóre mają tak niskie libido, że seks dla nich nie istnieje. To nie ich wina. Byłem raz w takim związku i wolałem sobie zwalić albo iść do prostytutki niż zmuszać ją do łykania jakichś leków albo żeby robiła to na siłę. Czułbym się jak gwałciciel.
  • Odpowiedz
@el009: trwanie w nieudanym związku dla dzieci to im może jeszcze większą krzywdę zrobić niż rozwód i zdrowe relacje z obojgiem rodzicow. Bo się napatrza ma te flustracje i problemy tylko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak samo tylko w drugą stronę ,nie jestem fizycznym ideałem mojej drugiej połówki i ma generalnie inny fizyczny ideal kobiety i czytaj ze zrozumieniem bo tego nie napiszą Ci przegrywy z wykopu którzy pewnie będą ci kazali odejść - wygląd i seks nie są najważniejsze tylko cii nie mów normikom bo im kable poprzepala. Rozmawiajcie,dlugo i.do skutku ,jeśli.jest miłość to jest o co walczyć
  • Odpowiedz
Mam 30 lat, szczupły, gęste włosy, ćwiczę regularnie (bez szału, ale widocznie zarysowane mięśnie, bez brzucha wystającego), staram się ładnie ubrać, ogólnie myślę, że jestem zadbany.

Zapytałem się jej, co mógłbym zrobić, aby jej się podobać. Usłyszałem: "nic, tak już jest". Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak może zaboleć. Czuję się beznadziejnie i nie patrzę w przyszłość pozytywnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie jesteś biedakiem, nie masz ambicji, niczego w życiu nie
  • Odpowiedz