Wpis z mikrobloga

@Reepo: mieszkania modułowe, czyli jak kupić mieszkanie wybudowane zgodnie z przepisami i przerobić je na klitki nie spełniające jakichkolwiek norm. Przecież to jest gotowy przepis na problemy z PINB
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@boruvva: PAAAANIE TO PRZECIEZ PRODUKT, POWTARZAM P R O D U K T INWESTYCYJNY ( ͡ ͜ʖ ͡) Panie bierz pan, co się pan martwi jakimiś prawami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@boruvva: ja #!$%@? xD Chociaż mnie to nie dziwi, znajomy jeden mieszkał w modułowym gdzie 3 mieszkania upchali, jedno z nich nie miało łazienki w środku tylko trzeba było iść na wspólny korytarz xD
  • Odpowiedz
@Reepo: deweloper sam takich nie moze zaoferować, bo to nie zgodne z przepisami. Ale jak ktoś juz kupi to hulaj dusza? I jeszcze to reklamują? Ten kraj to jednak bananowa republika
  • Odpowiedz
@boruvva: Deweloper powinien za to być wpisany na czarną listę przez szanujacych się ludzi. Podobnie jak wszyscy ci, którzy budują plac zabaw w postaci jednej huśtawki czy ci utrudniający dostęp do dziennego światła.
  • Odpowiedz
@Reepo: śmieszki śmieszkami, ale jakby nie patrzeć
- do rynku 5 minut tramwajem, 20 minut spacerem
- do Magnolii 2 przystanki
- dojazdy do wszystkich uczelni (no chyba że się tramwaj wykolei na pl. Jana Pawła ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- blisko do obwodnicy
- bezpośredni tramwaj na dworzec kolejowy, blisko do stacji Wrocław Mikołajów
- z minusów to chyba głównie brak większych terenów zielonych w okolicy,
  • Odpowiedz
@Reepo: Ech, a Vantage miał taką piękna inwestycje na Klecinie i obserwowałam co robią xD

Jestem ciekawa jak się to sprzeda. Chociaż na mieszkania na wynajem miejsce dobre
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@soser: @bardzospokojnyczlowiek: lokalizacja jest dobra ale nazywanie premium? Premium to ja rozumiem jakąś bliskość premium obiektu, jakieś tam rzeczki z łodziami, widoki itd, a nie bycie w blokowisku, sypialni emerytów
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek z minusow to przedewszystkim glosno cala dobe, nie pospisz w lecie za bardzo chyba, ze masz taki sen, ze jakby mesje labul #!$%@? w gonga kolo twojego lozka to i tak nawet powieka ci nie drgnie. No i bez klimy sie da sie zyc. Okna #!$%@? caly rok. Takze to nie jest miejsce,.gdzie moznaby wypoczac. Imo jedyny duzy plus to ta lokalizacja ale patrzac tylko na mape, nie otoczenie.
  • Odpowiedz