Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, w piątek byłem u takiej koleżanki (lvl 22), która jest takie 9/10 i siedziałem z nią długo i gadaliśmy o różnych głupotach, ale miała w międzyczasie ciągle przy mnie odpalonego fejsa na kompie. Ilość chłopaków, jaka do niej napisała w ciągu tych kilku godzin, jest dla przegrywa niewyobrażalna. Ogólnie życie takie laski, to jest #!$%@? złoto. Gdzie nie pójdzie na imprezę, to każdy się za nią ogląda i na następny dzień, praktycznie każdy typ z imprezy pisze do niej na priw i spermi. Ona ledwo nadąża im odpisywać, nie wiem czy wgl pamięta kim te osoby są, bo co chwilę pisze ktoś nowy. Chciałbym chociaż 1% takiej atencji i żeby ten 1% osób spojrzało na mnie i się jakkolwiek zainteresowało. Odrazu zaznaczę, że raczej 6*6 to jest dla niej najgorsze, ale ma po prostu ładną buzię i to wystarczy, żeby spermiarze ustawiali się w kilometrowej kolejce. A ja mimo że jakaś tam wiedzę mam, i skończyłem dosyć dobre studia, nie jestem aspołeczny, introwertyczny czy coś, to z mordą ziemniaka polaka z pryszczami, mogę co najwyżej zmienić rękę z prawej na lewą. Takie życie przegrywa smutnazaba.jpg, ale przynajmniej inni biorą z życia pełnymi garściami. Zazdro :x

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f83980b605297c54a62be37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 25
@MangoZjem: a to siedzenie u kolezanki musi oznaczac od razu dupienie? Nie wiem czemu tego czepiasz i próbujesz zaklamac rzeczywistosc :) owszem, wiekszosc tego scieku co zalewa kolezanke OPa to jacys spermiarze nie warci uwagi, ale i tak wciaz ma wieksza sznase to, ze w zalewie sie znajdzie jednak ktos wartosciowy :)
Ogólnie życie takie laski, to jest #!$%@? złoto. Gdzie nie pójdzie na imprezę, to każdy się za nią ogląda i na następny dzień, praktycznie każdy typ z imprezy pisze do niej na priw i spermi. Ona ledwo nadąża im odpisywać, nie wiem czy wgl pamięta kim te osoby są, bo co chwilę pisze ktoś nowy.


@integrator1234: a to nie jest zaklamanie rzeczywistosci, ciekawe skad op ma takie informacje xD
@integrator1234: przeciez to co zaznaczylam to OP mowil akurat o ogóle dziewczyn a nie tej konkretnej. a nawet jesli o tej konkretnej to co widzial? poszedl z nia na impreze a nastepnego dnia poszedl do jej domu i grzebal w telefonie? i jeszcze zapamietal kto byl na imprezie?
@integrator1234: nic mnie nie oburzylo, tylko to wszystko hiperbolizujecie, zupelnie pomijacie negatywne efekty tej "atencji" i sie zalicie jak to rozowe chlip chlip maja dobrze ;)

mowil ogolnie na podstawie doswiadczen swojej laski.


@integrator1234: Ty w ogole przeczytales ten tekst ze zrozumieniem? nie ma tam slowa o jego lasce ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta jakby ja mial to by nie plakal na wykopie.
@MangoZjem: przeczytalem, no i tak wynika z kontekstu :) negatywne efekty tej atencji, no oczywiscie ze są, tak jak są negatywne efekty mieszkania w prywatnej posiadlosci za 50 milionów w los angeles czy gdzieś :) gdyby nagle do takiej osóbki czy ciebie NIKT by nie zagadywał, tak jak do przecietnego chłopca, to załamanie przyszłoby szybko :/