Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, w piątek byłem u takiej koleżanki (lvl 22), która jest takie 9/10 i siedziałem z nią długo i gadaliśmy o różnych głupotach, ale miała w międzyczasie ciągle przy mnie odpalonego fejsa na kompie. Ilość chłopaków, jaka do niej napisała w ciągu tych kilku godzin, jest dla przegrywa niewyobrażalna. Ogólnie życie takie laski, to jest k---a złoto. Gdzie nie pójdzie na imprezę, to każdy się za nią ogląda i na następny dzień, praktycznie każdy typ z imprezy pisze do niej na priw i spermi. Ona ledwo nadąża im odpisywać, nie wiem czy wgl pamięta kim te osoby są, bo co chwilę pisze ktoś nowy. Chciałbym chociaż 1% takiej atencji i żeby ten 1% osób spojrzało na mnie i się jakkolwiek zainteresowało. Odrazu zaznaczę, że raczej 6*6 to jest dla niej najgorsze, ale ma po prostu ładną buzię i to wystarczy, żeby spermiarze ustawiali się w kilometrowej kolejce. A ja mimo że jakaś tam wiedzę mam, i skończyłem dosyć dobre studia, nie jestem aspołeczny, introwertyczny czy coś, to z mordą ziemniaka polaka z pryszczami, mogę co najwyżej zmienić rękę z prawej na lewą. Takie życie przegrywa smutnazaba.jpg, ale przynajmniej inni biorą z życia pełnymi garściami. Zazdro :x

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f83980b605297c54a62be37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: oni do niej pisza a Ty z nia siedziales ( ͡° ͜ʖ ͡°) to, ze nic z tym nie zrobiles to tylko Twoja wina. poza tym widze, ze wykopki dalej mysla, ze taki nadmiar atencji i odpisywanie uprzejmie kazdemu, zeby nie miec opinii bufonki to wspaniale uczucie xD a jeszcze jak sie trafi jakis psychol przesladowca to juz w ogole xD
  • Odpowiedz
@MangoZjem: a to siedzenie u kolezanki musi oznaczac od razu dupienie? Nie wiem czemu tego czepiasz i próbujesz zaklamac rzeczywistosc :) owszem, wiekszosc tego scieku co zalewa kolezanke OPa to jacys spermiarze nie warci uwagi, ale i tak wciaz ma wieksza sznase to, ze w zalewie sie znajdzie jednak ktos wartosciowy :)
  • Odpowiedz
Ogólnie życie takie laski, to jest k---a złoto. Gdzie nie pójdzie na imprezę, to każdy się za nią ogląda i na następny dzień, praktycznie każdy typ z imprezy pisze do niej na priw i spermi. Ona ledwo nadąża im odpisywać, nie wiem czy wgl pamięta kim te osoby są, bo co chwilę pisze ktoś nowy.


@integrator1234: a to nie jest zaklamanie rzeczywistosci, ciekawe skad op ma takie informacje xD
  • Odpowiedz
@integrator1234: przeciez to co zaznaczylam to OP mowil akurat o ogóle dziewczyn a nie tej konkretnej. a nawet jesli o tej konkretnej to co widzial? poszedl z nia na impreze a nastepnego dnia poszedl do jej domu i grzebal w telefonie? i jeszcze zapamietal kto byl na imprezie?
  • Odpowiedz
@MangoZjem: mowil ogolnie na podstawie doswiadczen swojej laski. Nie wiem skad to twoje oburzenie. Ciebie taka atencja nie dotknela czy co? No bo ogolem to jest fakt ze laski są zalewane atencja facetow, a w druga strone to nie dziala :)
  • Odpowiedz
@integrator1234: nic mnie nie oburzylo, tylko to wszystko hiperbolizujecie, zupelnie pomijacie negatywne efekty tej "atencji" i sie zalicie jak to rozowe chlip chlip maja dobrze ;)

mowil ogolnie na podstawie doswiadczen swojej laski.


@integrator1234: Ty w ogole przeczytales ten tekst ze zrozumieniem? nie ma tam slowa o jego lasce ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta jakby ja mial to by nie plakal na wykopie.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: przeczytalem, no i tak wynika z kontekstu :) negatywne efekty tej atencji, no oczywiscie ze są, tak jak są negatywne efekty mieszkania w prywatnej posiadlosci za 50 milionów w los angeles czy gdzieś :) gdyby nagle do takiej osóbki czy ciebie NIKT by nie zagadywał, tak jak do przecietnego chłopca, to załamanie przyszłoby szybko :/
  • Odpowiedz