Wpis z mikrobloga

Jestem typową skinny fat i chciałabym w końcu cos zrobić żeby poprawić sylwetkę. Filmy instruktarzowe i wprowadzające obejrzane, karnet na siłownie kupiony ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na proste ale nurtujące pytania. Mianowicie, gdzie ćwiczyć z wolnymi ciężarami? xD Chodzi mi o sytuację gdy chce zrobić np glute bridge ze sztangą. Gdzie się położyć na sali żeby jak najmniej przeszkadzać innym? Czy muszę mieć własną matę do ćwiczeń czy kładę się na ręczniku? Czy gryf i ciężary również przecieram po zakończeniu ćwiczeń tak jak maszyny? To będzie moja pierwsza wizyta na siłowni w życiu i nie chce zrobić czegoś głupiego xD. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ()
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
@pink_life na siłowni z tego co widzę to już większość ma #!$%@? na dezynfekcję sprzętu, ale oczywiście wypada to robić.
Gdzie się rozłożyć? Ogólnie to cała powierzchnia siłowni jest dobra żeby się rozłożyć, o ile nie przeszkadzasz innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pink_life: Robisz to gdziekolwiek gdzie jest miejsce tak, żeby w miarę możliwości nie blokować dojścia do hantli /ciężarów. Każdy kawałek podłogi jest ok. Maty nie musisz mieć powinna być na silce. Kladziesz się na ręczniku, ale może on przeszkadzać, wtedy bez niego. Przecierania po sobie nikt raczej nie pilnuje, ale wypada. Tylko nie zostawiaj sztangi mokrej, mimo że szybko alkohol paruje.
  • Odpowiedz
@pink_life: a, szkoda :D
Gluty rób tam gdzie nie będziesz ludziom przeszkadzała :D chociaż mniej zabawy byłoby robić hipthrusty pewnie, bo na większości siłowni są już specjalne podesty do tego:D
Sztang, hantli u mnie nikt nie przeciera, ja też nie. Maszyn w treningu nie mam, ale większość przeciera. Mat na siłowni jest w bród, jak nie na samej silce to w jakiejś fitness salce. Nie wstydź się pytać, ja zawsze na
  • Odpowiedz