Wpis z mikrobloga

Byłam kiedyś w związku z jednym facetem, wszystko niby na początku ładnie, pięknie, świetny seks, podobne zainteresowania, nie dzieliliśmy się za bardzo poglądami politycznymi, minęło parę miesięcy i się okazało, że on jest zwolennikiem Konfederacji, tradycyjny model rodziny i w ogóle, a ja lewaczka feministka, jak kiedyś w końcu weszliśmy w dyskusję na tematy polityczne, tak związek się szybko zakończył, od tej pory jestem ostrożna, bo naprawdę się zakochałam w tym dzbanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) do dzisiaj nie wiem jak to w ogóle było możliwe...
#zwiazki #4konserwy
  • 59
@Ordo_Publius: jaka różnica jest między liberalnymi związkami a innymi związkami? to chyba kwestia dopasowania? śmieszy mnie to..głosował na konfederacje, to trzeba było usiąść i przegadać każdy punkt programu lewicy, nowoczesnej, po, pis i konfederacji i potem zadecydować xD, a nie od razu po dwóch pytaniach się rozstawać xD, może znaleźlibyście jednak jakiś konsensus ( ͡° ͜ʖ ͡°), rozumiem, że zaznaczając krzyżyk na karcie wyborczej zmieniasz się w
@LilyOfTheValley: ja to mam inne pytanie, co to znaczy popierać lgbt? to jest jakaś organizacja, jakaś partia polityczna? jakie są konkretnie postulaty? program gospodarczy? jakieś projekty ustaw?
no i jeszcze jedno, co to znaczy być homofobem? czy jak się toleruje takie związki, ale ich nie popiera? czy homofobem jest już osoba która sprzeciwia się małżeństwom jednopłciowym?
jeżeli jest to jakiegoś rodzaju fobia - to znaczy swego rodzaju choroba, to co to
@Ordo_Publius: to niech kupi tego kota lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w życiu mi nie przyszło do głowy, żeby z kimś mi bliskim poróżnić się o sprawy światopoglądowe..każdy ma jakieś wady i zalety, należy być tolerancyjnym, ale słyszałem, że w rodzinach są spory pomiędzy głosującymi na pis i na po, ale to chyba trzeba mieć mało wyobraźni, żeby dać się tak podzielić, no cóż jej życie jej
@Ordo_Publius: CZŁWIEKU...czytałem, tylko co ma piernik do wiatraka? przykład, jeśli twoi rodzice mają poglądy które licują z linią pis, a ty które licują z programem po/nowoczesnej/lewicy to czy wyrzekasz się rodziców, czy normalnie z nimi koegzystujesz?
czego nie rozumiem? że życie to coś więcej niż lgbt, aborcja, kk, gumki xD, chociaż jeśli dla niej to najważniejsze w związku, to ok
@Ordo_Publius: Nie rozumiem, czemu rozładowujesz swoje emocje na innych, ale moi rodzice mają zupełnie inne poglądy i głosują na inne partie, a jednak są razem 36l, ot taka sztuka kompromisu, widzę, że inne spojrzenie na sprawę to już dla ciebie debilizm (znowu wyzywanie obcej osoby z powodu choroby ( ͡° ͜ʖ ͡°)), tolerancja to dla Ciebie tylko frazes, bo twoje poglądy to te jedyne słuszne, to te