Wpis z mikrobloga

Byłam kiedyś w związku z jednym facetem, wszystko niby na początku ładnie, pięknie, świetny seks, podobne zainteresowania, nie dzieliliśmy się za bardzo poglądami politycznymi, minęło parę miesięcy i się okazało, że on jest zwolennikiem Konfederacji, tradycyjny model rodziny i w ogóle, a ja lewaczka feministka, jak kiedyś w końcu weszliśmy w dyskusję na tematy polityczne, tak związek się szybko zakończył, od tej pory jestem ostrożna, bo naprawdę się zakochałam w tym dzbanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) do dzisiaj nie wiem jak to w ogóle było możliwe...
#zwiazki #4konserwy
  • 59
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: W USA jest taka zasada że jak przychodzisz do kogoś "w gości" to poglądy polityczne zostawia się na zewnątrz.

Przez swoje poglądy straciłaś fajnego chłopaka
Przez poglądy on stracił fajną dziewczynę

Polityka służy wyłącznie do dzielenia ludzi i niczego innego.
  • Odpowiedz
@navaare:

Tu nie chodzi tylko o politykę. Osoba konserwatywna będzie podejmować inne decyzje życiowe i mieć inny sposób życia od osoby liberalnej. Jest większe prawdopodobieństwo na ogromne różnice w planowaniu przyszłości, stosunku do różnych kwestii itd.
  • Odpowiedz
@navaare: W tym wypadku nie dało się tego pogodzić w życiu. Jak sobie wyobrażasz łączenie?

on jest zwolennikiem Konfederacji, tradycyjny model rodziny i w ogóle, a ja lewaczka feministka
  • Odpowiedz
W USA jest taka zasada że jak przychodzisz do kogoś "w gości" to poglądy polityczne zostawia się na zewnątrz.


@navaare: powiem Ci, że akurat w tym przypadku za długo zostawiałam moje poglądy "na zewnątrz", on zresztą naciął się na to samo, dziś wypiłam trochę wina i wspominam z nostalgią jak nam było razem dobrze, zanim smutna prawda wyszła na jaw...
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: No to pomyśl jeśli mielibyście wy*walone na politykę pewnie bylibyście razem nic dodać nic ująć Nie wiem jak z wartościami to inna sprawa ale z tego wynika że chodziło tylko poróżnienie się o przeciwną politykę w centrum waszych żyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@LilyOfTheValley: Ja jestem liberałem gospodarczym i zdroworozsądkowcem obyczajowym. Nie wadzą mi homosie, aborcja, narkotyki itd. Jestem przeciw fuzji pañstwa i KK. Ale na Konfę głosuję, bo jako jedyni nie traktuję mnie jak wroga, bo lubię strzelectwo i chcę uczciwie zarabiać na siebie, w nie na stado dziadów, patusów i nierobów. Konfederacja to dla wielu ludzi jedyna opcja - z wieloma ich poglądami się nie zgadzam, ale w szerszej perspekrywie, lepsi oni,
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: w stosunku do LGBT(w najgorszym stylu typu heh dwie lesbijka spoko, ale geje fuj), roli kobiet w rodzinie i poglądów na temat aborcji, bo on w razie wpadki mówi, że chce bombelka i ślub Kościelny, co było mega hipokryzją, bo nigdy nie wiedziałam, żeby chodził do kościoła ( ͡° ʖ̯ ͡°) to tak w skrócie, bo kwiatków było więcej
  • Odpowiedz
@Pantokrator: też jestem liberałem gospodarczym, przeciwnikiem rozdawnictwa, ALE wyznaje równości ludzi bez względu na płeć, wyznanie, kolor skóry, czy orientację, a to nie było zgodne z poglądami mojego ex.
  • Odpowiedz
A to fakt, jakiś zjeb. Przed psychokatolami trzeba wiać, dobrze zrobiłaś.


@Pantokrator: żebym chociaż raz widziała jak on idzie do kościoła, to nie, ale w przypadku wpadki ślub kościelny musi być, nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz