Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko ja mam czasem z dupy jakieś przekierowania na niedziałającą stronę zaplac.miboa.pl?
Jedyne co wskazuję na to, że to TM, to magiczny ciąg miboa i kwestia tego, że domena jest zarejestrowana na nich.
Owszem, zapomniałem zapłacić za internet, ale to było z tydzień temu, a na koncie pokazuje mi normalnie bilans 0.
W każdym razie wygląda to na piweszy rzut oka jak jakiś scam/phishing /wirus, więc gratuluję pomysłodawcom.


#tmobile #internet #lte
msichal - Tylko ja mam czasem z dupy jakieś przekierowania na niedziałającą stronę za...

źródło: comment_1602322010PLFJLLcuT3uPQpXCGwWfC7.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FujaraPL: O, dzięki za info, też to ciągle mam. Banda idiotów xD
Myślałem, że to ma być jakieś przekierowanie jak nie zapłacę, ale place ostatnio w terminie i nadal się to pojawia
@msichal: Mam to na telefonach i komputerze więc na pewno nie wirus bo wszędzie są inne karty SIM.
Ale faktycznie wygląda jak scam i tak myślałem na początku
Myślałem że kliknąłem w reklamę a potem jak się powtórzyło to się zastanawiałem czy nie mam czasem jakiegoś wirusa
Ale wygląda na to że T-Mobile ma problemy przy testach nowego ostrzeżenia
Nigdy tego nie miałam, aż do momentu, jak chciałam promotorowi pokazać deploy aplikacji, którą napisałam, a tu nagle wielki napis "It works!" i moja dezorientacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
T-Mobile sabotuje mi pracę inżynierską ( ͡° ʖ̯ ͡°)