Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej wam,
Macie jakieś rady dla różowej, aby mogła czerpać przyjemność z minetki? Podoba mi się ten rodzaj seksu, strasznie mnie podnieca, lecz trudno mi osiągnąć przyjemność. Kiedy się masturbuje, to dochodzę zawsze "łechtaczkowo" czy to przez ściskanie ud czy pocieranie przedmiotami, ale nigdy palcami nie próbowałam osiągnąć orgazmu, ponieważ przyjemność była przeciętna i wtedy wolałam penetracje.

Teraz, także z racji, że uwielbiam pieścić partnera oralnie chciałabym też tego najbardziej intymnego zbliżenia też u mnie, bo szczerze zazdroszczę innym tego seksu...I nieco mnie to frustruje.
Przez rok związku ze 4 razy były podejścia 1-2 minutowe, ale albo niewiele czułam (co jest dziwne, bo jestem tam bardzo wrażliwa jak mnie pobudza palcami na zewnątrz np.), albo z szybkością języka nie mogłam się skupić, ponieważ odczucia są zbyt silne I nie do końca przyjemne. Z jednej strony wiem, że partner jest niedoświadczony i na pewno nie robi tego najlepiej, ale z drugiej myślę że to moja wina z tym, że jakoś ciężko mi odbierać przyjemność.. może przez masturbacje.. ? Sama mam trudno dac mu wskazówki, bo moje doświadczenia się zatrzymują na tych 4 urazach po 2 min..

A czuje że seks nie jest dopelniony I mnie to frustruje..

#seks #problem #intymnosc #rozowypasek #niebieskipasek #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f815fa5605297c54a62bab1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: a co tu myśleć. Wolny wieczór, siadasz, koleś nurkuje między nogi i świadomie po kolei zajmuję się każdą częścią pipki. A Ty w międzyczasie mówisz mu czy dobrze robi, czy nic nie czujesz, czy Cię to wkurza, czy ma przyspieszyć, czy zwolnić, czy zmienić kierunek. Jak przerobicie parę takich lekcji, to się chłopak nauczy i będzie robił to dobrze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przez rok związku ze 4 razy były podejścia 1-2 minutowe, ale albo niewiele czułam (co jest dziwne, bo jestem tam bardzo wrażliwa jak mnie pobudza palcami na zewnątrz np.), albo z szybkością języka nie mogłam się skupić, ponieważ odczucia są zbyt silne I nie do końca przyjemne.

Zmien partnera. Jesli sadzi ze wsadzi jezyk w cipe na 2 min, pomacha i od razu dojdziesz to ma Cie w dupie. Czasem
NiepełnosprawnaAnia: Może spróbujcie 69, wtedy masz większą kontrolę możesz dociskać mu tzipe do twarzy albo uciekać. Najważniejsze to że łechtaczka na początku jest bardzo wrażliwa, a jak ją już trochę poliżę to żeby partnerka doszła muszę hapać jakbym od dwóch tygodni nie jadł i dostał czupa czupsa. Powiedz ze chcesz zacząć powoli a pod koniec mów mu czy ma cały czas lizać czy nie, bo moja tak się wierci ze juz