Wpis z mikrobloga

Lol, śmiać mi się chce z tych głupich bab, które płaczą, że nie mogą sobie zrobić wesela i pospraszać wujków Czesławów i ciocie Grażyny których nie widziały od 10 lat. Wielka tragedia, bo nie zjecie schabowego i nie zatańczycie do disco polo, a psiapsióły nie będą miały czego zazdrościć. Wesela to rozrywka dla podludzi, i jeszcze te jęki że wam "psujo najpiękniejszy dzień w życiu". Piękniejszy dzień sto razy od tego miałem jak poszedłem sobie na wycieczkę w góry w zeszły weekend, i nie wywaliłem na to fortuny w błoto tak jak wy na ten plebejski spęd. Dziękuję za uwagę.
#koronawirus #niepopularnaopinia #wesele
  • 53
@Wiq_: powtórzę jeszcze raz, aparat państwa niczego nie zabrania, z racji szerzącej się choroby nakłada jedynie ograniczenia na branżę rozrywkową która nie jest w tym czasie niezbędna do życia
@Wiq_: To nie żadna taktyka, po prostu tylko ludziom którzy wierzą w płaską ziemię i reptilian można wmówić że noszenie maseczek narusza ich godność i wolność i będą organizować w tej sprawie protesty ¯\_(ツ)_/¯
Mnie najbardziej zniszczyło jak walczyliśmy o obecność ojcow na porodówce, o traktowania ojca jako pelnoprawnego rodzica, a tępe strzaly pisały że PORÓD jest mniej ważny od wesela i one wesele planują od DAWNA.
Szkoda ze w tym wszystkim nikt nie bierze pod uwagę ludzi z branży weselnej którzy np od 2 lat mieli na to wesele wpłacony zadatek który teraz muszą zwrócić a zaplanowane zarobione pieniądze mieli już wydane...
Wielka tragedia, bo nie zjecie schabowego i nie zatańczycie do disco polo, a psiapsióły nie będą miały czego zazdrościć. Wesela to rozrywka dla podludzi, i jeszcze te jęki że wam "psujo najpiękniejszy dzień w życiu". Piękniejszy dzień sto razy od tego miałem jak poszedłem sobie na wycieczkę w góry w zeszły weekend, i nie wywaliłem na to fortuny w błoto tak jak wy na ten plebejski spęd.


@johnny_tomala: można tylko współczuć,
@zarowka12: co nie? Zawsze tu pełno hejtu na wesela, a ja byłem praktycznie na samych fajnych z ciekawymi ludźmi. No, ale miałem szczęście urodzić się w porządnej rodzinie, a znajomych dobieram już sobie sam, więc tym łatwiej. A te kmioty sądzą innych po tym, że sami wywodzą się z intelektualnych nizin i patologii.