Wpis z mikrobloga

  • 2540
Przedstawiam Wam Mirki i Mirabelki Edka. (ʘʘ)
Edek jest choinką, którą posadzilem z kolegą w przypływie alkoholowej fantazji w 2 dzien Świąt Bożego Narodzenia w 2016 roku. Myśleliśmy, że Edzio uschnie po nowym roku a jest Chadem. W skrócie przedstawie wam jak to było.
Byłem u kumpla po świętach po prostu posiedzieć i sie napic i nagle on do mnie, że mu ta choinka zajmuje miejsce i najchętniej by juz ja #!$%@?ł a ja na to, że moze gdzieś ja posadzimy? No i o 3 nad ranem wyszliśmy przed klatke i obok samochodów na parkingu 80 na 80 cm byl skrawek ziemi. Wyciagnelismy Edka z donicy, pomachalismy chwilę łopatą j zakopalismy go. Byl z 4 razy mniejszy niż teraz po 4 latach. #!$%@? sie tak rozrosł a myśleliśmy, że zgnije po 2 miesiącach bo często sa podcinane korzenie drzewek iglastych na święta a tu zyje sobie juz tyle lat... codzinnie go mijam chodzac z psem i postanowiłem pochwalić sie nim na Mirko... posadzone drzewo jest. Jeszcze dom i dziecko XD ale to juz tak łatwo nie nastapi.
Dejcie mu trochę plusów ()
#heheszki BO MNIE SMIESZY W SUMIE TA HISTORIA jak sobie przypomnę to wszystko.
#chwalesie #drzewa #drzewo #choinka #takaprawda ##!$%@? no i w sumie #czujedobrzeczlowiek ze nie wylądowała na śmietniku.
Phillippus - Przedstawiam Wam Mirki i Mirabelki Edka. (ʘ‿ʘ)
Edek jest choinką, którą ...

źródło: comment_1602167878uJF8n3ndXw81cgYKhPc53e.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Phillippus: wszystko fajnie, ale słabe miejsce wybraliście. Ja bym zastanowił się nad przesadzeniem, bo już wchodzi na chodnik i parking, a zaraz korzenie zaczną rozwalać chodnik.
  • Odpowiedz
@Phillippus: kup sekator i poprzycinaj mu gałązki z długości. Po pierwsze, nie będzie przeszkadzać parkującym samochodom, po drugie, Edek ładnie się zagęści i uzyska śliczny pokrój. Ryzykujesz co prawda, że jakiś *uj wytnie go na choinkę, ale tak to już jest, żaden rodzic nie ma pewności, czym będzie jego dziecko. Po trzecie, jak dałeś życie, to jesteś za nie odpowiedzialny, przynajmniej do pełnoletności potomstwa, albo do czegoś tam, więc postaraj się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phillippus: zawołaj wszystkich jak mu przytniesz gałęzie albo powiesisz lampki na święta. Zareklamuj tag i tyle. Jak raz zawołasz 2 tysiące luda to nic się nie stanie.
  • Odpowiedz