Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kinesin1000: Mnie też to ciekawi, mówi się że wiele rzeczy smakuje jak kurczak i często faktycznie jest tak/podobnie. Ciekawe jakby to smakowało.
Z dziwnych rzeczy które próbowałem:
naskórki - wiadomka
krew z nosa i zwykla wiadomka
mocz - o dziwo ma wiele smaków zależy jak bardzo jesteśmy napojeni
dla jaj wsadziłem sobie pryncypałka lekko w dupe i go zjadłem - chyba za płytko go włożyłem bo bez różnicy
strupy - wiadomka
@krabczy: Od tego dla mnie jest wypok od dzielenia się czymś co normalnie wstyd, dla mnie wykop jest od posranych myśli które siedzą gdzieś w głowie.
Jak kiedyś zobaczysz że usunąłem konto to znaczy że sobie ułożyłem życie albo znalazłem dziewczyne i nie chce by poznała moją brudną przeszłość xD
Niebadzlosiem - @krabczy: Od tego dla mnie jest wypok od dzielenia się czymś co norma...

źródło: comment_1602075334xZBtbVEQrCyOhJfM5vhzwb.jpg

Pobierz
@krabczy: tbh za każdym razem jak ktoś mi piszę coś takiego albo mówi mi że jestem #!$%@? mam mega radość, śmieje się maniakalnie dość głośno możliwe że potrzebuje atencji od czasu do czasu dzieląc się tym co robię bo sprawia mi to mega radość xD Ja dziele się swoim autentycznymi #!$%@? pomysłami albo tym co zrobiłem a niektórzy piszą baity wymyślone i chyba podobnie się cieszą.
https://www.wykop.pl/wpis/52178607/spierdzialem-sie-i-smierdzi-gownowpis/ tu prawie umarłem ze