Wpis z mikrobloga

Obiecałem małe porównanie 3 zbliżonych do siebie zapachów. Dzisiaj w końcu przyszła paczka z Saint Hilarie - Ambre Chic, i mogłem się przekonać jak ów perfumy mają się do Valentino Uomo Intense, oraz Zara 9.0 (podobny przedział cenowy).
Pierwszy strzał na przedramię sprawił, że mimowolnie pojawił się banan na twarzy. Jest pudrowy irys, DUZO pudrowego irysa, który niczym nie ustępuje temu z VUI, mam wrażenie, że jest go nawet więcej niż w Valentino. Całość pachnie naprawdę dobrze i bynajmniej nie czuć "taniości". Niestety im dalej w las, tym kompozycja lekko traci w moich oczach. W późnym drydownie irys zdaje się schodzić na dalszy plan, pojawia się kakao, które nie występuje w składzie, robi się trochę słodka papka. Według mnie VUI pachnie lepiej, Irys trwa do samego końca na skórze, łatwiej wyodrębnić poszczególne nuty, nie jest tak ulepowaty. Nawet Zare 9.0 mimo swojej dużej liniowości, oceniam trochę wyżej niż Ambre Chic, które jest czymś pomiędzy VUI a 9.0

To teraz krótko o parametrach. Mija właśnie 4 godzina od aplikacji. Ambre Chic zdaje się już dogorywać na skórze, podczas gdy VUI zostanie ze mną jeszcze na przynajmniej godzinę. Minimalnie lepiej pod względem trwałości wypada także Zara 9.0.
Projekcję po jednym strzale nie ocenię, jeszcze przyjdzie czas na global.

Oprócz testu na skórze, poczyniłem także test na 3 warstwowej srajtaśmie (nieużywana, więc bez nuty gówna #pdk)
Tutaj wiadomo wszystkie zapachy mają się jeszcze dobrze, w AC nie czuję nuty kakao, irys ma się nadal bardzo dobrze, VUI ma w sobie najwięcej pudrowości, jest najgłośniejszy, a 9.0 jest najbardziej szminkowa, ale jest też najcichsza.

Also na dzień dzisiejszy oceniam AC pozytywnie, z ostateczną opinią poczekam aż do czasu pierwszego globala. Za obecną cenę niecałych 50 uważam, że warto, ale tylko dla osób którzy nie mają VUI, czy 9.0

Na koniec chce tylko nadmienić, że nie sugerujcie się zbytnio opinią o parametrach, wiadomo, że własna skóra zrewiduje, a ta u mnie płata ostatnio niezłe figle, bo nawet tacy mocarze jak DHP czy La Yuquawam, znikały z niej po 6 godzinach.

Wolałam zainteresowanych opinią o AC
@JudeLaw @Jampetrarka @WujekAtom
@Zimnok @gzegzolka @Drejku


#perfumy
mekekeke - Obiecałem małe porównanie 3 zbliżonych do siebie zapachów. Dzisiaj w końcu...

źródło: comment_1602013048DW2JXpixpIvlerMRonKP9N.jpg

Pobierz
  • 38
@mekekeke: Dziękuję pan Dżeremaja ().
Za 5 dyszek to i tak wezmę na testy jak jeszcze będzie przy najbliższym zamówieniu z tego bandyckiego elnino co to nam wszystkim zamówienia prześladuje.

#!$%@?ąc, jestem dzisiaj po globalu VUI'ów made in spain i france. I wszystko wskazuje na to, że L'oreal zrobiło to o co każdy się bał i #!$%@?ło parametry ¯\_(ツ)_/¯. Poczekam jeszcze na lepsze warunki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mekekeke: ja wczorajsze ck obsession które jest ponoć średniakiem czułem po 15 godzinach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Albo mam nos #!$%@? ale skórę

Dzięki mekekeke za opinie i recenzje zapachu, doceniam dobry content! ( ͡° ͜ʖ ͡°)