Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: gdybyś nie wyciął fragmentu, który ci się najbardziej podoba i wrzucił całość, to doczytałbyś, że szukają osoby "potrafiącej w stopniu przynajmniej średnim tworzyć oprogramowanie w językach: PHP, JavaScript a także znająca bazy danych w stopniu przynajmniej podstawowym."

faktycznie, ho, wygórowane wymagania.
tak, pani jadzia z mięsnego też by się do tego nadała po miesiącu nauki gdyby nie to, że nigdy nie nauczyła się podstaw logiki i gdyby nie miała mózgu
@NijuGMD: w sumie, 12 lat temu gdy zaczynałem, umiałem jeszcze mniej a robiłem za 2k na umowie o dzieło (student) - no ale 12 lat temu 2k znaczyło więcej, niż teraz.

Wszystko zależy od atmosfery pracy, bo jeśli przez 7h z 8 można konia walić to i tak spoko - ale zazwyczaj tak nie jest.
@NijuGMD: praca ewidentnie dla juniora, w dodatku stack z bardzo niskim progiem wejścia. To ile ma dostać na początek? Prawie co tydzień przychodzi ktoś do nas na rekru zaraz po studiach i „dawajcie mi 10k na rękę, ja jestem programistą!”. I wychodzi na rozmowie jaką wartość przedstawiają - #!$%@?ą. Pamietam jak zaczynałem karierę to jeszcze ta nasza branża nie była taka zepsuta :(