Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, mam zagwozdkę. Próbuję pomóc palaczowi, który okazjonalnie vapuje, ale wciąż pali zwykłe analogowe szlugi. Mówi, że interesują go najmocniejsza moc (18mg/ml). Mam pytanie do osób, które palą zwykłe fajki i vapują, albo do takich, które porzuciły klasyczne fajki na rzecz vapowania.

Jaka jest dla was satysfakcjonująca moc nikotyny po ewentualnym przejściu z klasycznych fajek? I ewentualnie smaki, które jakoś przetrwają w płynie o tak wysokim stężeniu nikotyny? Wszak wiadomo, że im więcej nikotyny tym gorszy smak. Za wszelakie wpisy/opinie będę ogromnie wdzięczny.

#vape #vaping #vapenation #epapierosy #epapieros #liquidy #liquid i #papierosy dla zasięgu
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LisiaRumba: smak nie ma nic wspólnego z zawartością Niko - jest ona bez smaku i zapachu... Możliwe że po prost lejesz/leje zbyt dużo nisko stężonej Niko - trzeba się zaopatrzyć w 72mg np. Palenie hybrydowe to najgorsze co może robić chętny do rzucenia analogów - tak nigdy nie przestanie. Pytanie ile on tej 18 paruje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marek-wozniak-750: Nie zgodzę się z Tobą. Po 25 latach jarania rzuciłem analogi właśnie hybrydowo. Na początku efajek w ogóle mi nie pasował dlatego hmm przyzwyczajałem się do niego stopniowo zwiększając ilość vape nad analoga. Po trzech miesiącach takiego przejścia zostawiłem analogi bez żadnego dyskomfortu psychicznego czy fizycznego.
@LisiaRumba paliłem zawsze analogi czerwone potem skręty z tytoniu Golden virginia( te cieniutkie włosy) czyli fajki mocne, obecnie vapuje bez problemu przeszedłem na vapowanie tylko nie mogę nic mocniejszego niż 6mg /ml wszystko powyżej drapie mnie w gardło, najbardziej optymalna jak dla mnie jest 5mg/ml.
@LisiaRumba: 18 mg do tego e papieros MTL czyli zaciąganie sie najpierw usta potem płuca a nie odrazu do płuc jak przy tych wszystkich boxach,modach,rta rda itd, od siebie polecam joyetech exceed 19. W esmokingworld jest pod inną nazwa milp tigo odczucia mocy jak przy zwykłym papierosie,ale i też trzeba od siebie silnej woli
@LisiaRumba: to nawet nie muszą być smakowe liquidy,samą bazę da sie wapować i ma neutralny smak może z delikatnym zapachem orzecha, a co do liquidu,najbardziej papierosa przypomina mi blue mist M ale nie wiem gdzie to teraz dostać chyba na edymie