Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego tak duzo osób na zachodzie popiera idiotyczny ruch BLM a nawet plądrowanie, rabowanie i podpalanie sklepów to mam odpowiedź. Dzisiaj odbierałem córkę ze szkoły (UK) i standardowe pytanie - co tam dzisiaj było. Dzisiaj się uczyli o ruchu Black Lives Matter i o tym jak to policja w ameryce kompletnie bez powodu zabija czarnoskórych ludzi. A Trump jest rasistą.
Córka ma 9 lat. Zresztą nie pierwszy przypadek prania mózgu dzieciom - bo o Trumpie i Brexicie "uczono" ich już wcześniej.
#uk #bekazlewactwa
  • 23
Jak może chodzić o socjalistyczne zapędy, skoro np Norwegia jest krajem socjalnym, ale nienkonserwatywnym, więc żyją tam, jak bogowie?
Inaczej zapytam: Czy znasz jakikolwiek państwo totalitarne w całej historii naszego globu, które nie wyszłoby spod buta konserwatyzmu? Oraz przy okazji: czy znasz jakichkolwiek terrorystów-zwyrodnialców, którzy nie byliby konserwatystami? Czekam.
@polskiexiaomiwspodnicy: Podział prawica-lewica na świecie to podział poglądowy, natomiast podział konserwatyzm-liberalizm to podział na skończonych kretynów i myślących, szanujących wolność ludzi. Dowodzą
@promateosz: mam możliwość porozmawiania z nauczycielami. Tylko nie mam odwagi porazmawiać na ten temat z nauczycielami. Boję się, że napytałbym sobie problemów. Niby co mam powiedzieć, że mi się nie podoba poruszanie tego tematu w grupie 9-latkow? Z linków poniżej wynika, iż nie jest to wymysł tej szkoły, tylko odgórne programowe zalecenie.

@kipowrot: tak, takie coś mówi nauczycielka do 9-latki. Już jako 8-latka wypowiadała się na tematy polityczne - brexit,