Wpis z mikrobloga

@gumowy_ogur: seta z pieprzem, jak wejdzie jak woda, znaczy wynik pozytywny( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba nie myślicie że jak w kwietniu było dużo przypadków u górników to testowali ich w inny sposob?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@szalony_kefir nie mam smaku i węchu od ponad tygodnia, piłem wódkę, nic nie czuje, tak jakbym pił wodę, to samo z winem czy innymi trunkami, nie polecam tego stanu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: to była jedna z pierwszych rzeczy jakich spróbowałem gdy straciłem węch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wódka szczypie w język i gardło jak zawsze, ale nie czuć zupełnie jej smaku i zapachu więc jak komuś się cofa przy zapachu wódki to ten efekt powinien ustąpić.
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: ja w sobotę straciłem węch i smak, dziś dopiero test jadę robić, a miałem kontakt z osobą z potwierdzonym koranowirusem. Ogólnie nie czuję acetonu, perfumów, czegokolwiek. Wszystko smakuje jak karton. Jedynie trochę czuję kwaśne. Wino, piwo, soki, cola tak samo smakują. Jedyny plus taki, że mogę jeść tylko ziemniaki bo wszystko tak samo smakuje.( ͡° ͜ʖ ͡°) Objawów innych brak.
  • Odpowiedz
  • 4
Przy braku węchu i smaku i podejrzeniu korony, piłem whisky i ... Nie czułem smaku ani zapachu tylko pieczenie w gardle.
  • Odpowiedz