Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do #przegryw bardzo ważny komunikat. Odwalcie się od nas i przestańcie w końcu infiltrować nasze grupy dziewczyn na FB, nie jesteśmy żadne #p0lka co to w ogóle jest ? Mamy swoje prywatne grupy dziewczyn czy matek gdzie wymieniamy się doświadczeniami a wy macie swój #przegryw na wykopie. Prywatne oznacza żeby nie wynosić nic stamtąd na zewnątrz czy zamieszczać screeny na wykop czy innych stronach. To nasza a nie wasza sprawa co robimy i z kim się spotykamy czy spotykałyśmy, nie życzymy sobie żeby nas stalkować i donosić na nas innym np. rodzinie czy mężowi. Zajmijcie się sobą i swoimi sprawami a nie sprawami innych. Nie życzymy sobie żebyście nas zaczepiali ponieważ nie będziemy się spotykać z wykopkami nudziarzami bo nie lubimy nudy i nie szukamy monotonii wiec i tak nie macie szans.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f796f98605297c54a62aefb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
To może warto by im pomóc stać się mniej nudnymi zamiast pluć i olewać? A nie zapomniałem, empatia to tylko puste słowo ;)


@AnonimoweMirkoWyznania: A Ty myślisz, że nikt nie próbował im pomóc? Wiele osób próbowało z nimi rozmawiać, dawało rady itp., ale w odpowiedzi najczęściej pojawiało się wyzywanie, wulgaryzmy, hasła, że co głupia p0lka może wiedzieć o przegrywie, chamskie wiadomości prywatne. Przecież oni nie chcą pomocy.
NieTrzymamKału: @choochoomotherfucker, moja odpowiedź była trochę prowo, bo wiadomo, że post to bajcior. W każdym razie, ja bym akurat chętnie posłuchał tych rad. Bo z mojego doświadczenia wyłania się obraz ludzi raczej nieskorych do pomocy przegrywom. Prawie zero randek, ciągle jakieś przytyki, że albo za mało o sobie mówię, albo za dużo i jestem egoistycznym gburem. Za każdym niemal razem robię coś źle. To trochę wygląda jakby istniał jakiś mityczny