Wpis z mikrobloga

@Blaskun: No ja też niektóre kanały przestałam obserwować, bo mi się zmienił gust, bo oni zmienili trochę kierunek. Ale nie każdy musi lubić to, co ja. Jak się to komuś podoba, to spoko, niech ogląda, co mi do tego. Ktoś (oczywiście nie Ty) tu chyba ma ból dupy, że ludzie zarabiają na YT.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Dokładnie. Myślą, że to tak łatwo robić filmiki nawet pod typowego gimbusa. A u Mariana zawsze było widać napracowanie. Przynajmniej w przeszłości, bo wtedy oglądałem kilka jego filmików.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy bo #!$%@? mi niedzielę a jutro do Janusza muszę iść żeby pracować na jego firmę, baba mnie #!$%@?, seksu nie, seksu nie bo kurde człowiek se piwo wypił z kolegami po pracy, papieroska zapalić nie pozwala. Młody w szkole tylko rozrubami się interesuje a młoda już rozgląda się za najbogatszymi w przedszkolu. #!$%@? rosołu w niedzielę nie można spokojnie zjeść bo jeszcze mi chwytaka szkalują. #!$%@?, dzisiaj jednak będzie sznur
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: nie wiem czy nie mylę postaci, ale to chyba on zrobił dwie całkiem udane rzeczy na youtube: ukryty polski mix i amerykańskie trailery do polskich seriali. Nie mówię, żeby to był jakiś górnolotny humor, ale zwyczajnie to najbardziej kreatywne, co jego kanał wypuścił
  • Odpowiedz