Wpis z mikrobloga

(To nie jest pasta)
Ale mnie wczoraj #!$%@?ło pewne mlode małżeństwo z dziećmi. Podjechali pod mój blok Passatem b6 na świeżych, miesięcznych blachach i podrzucali śmieci do śmietnika blokowego. Żeby to jedna butelka czy dwie, to bym jeszcze wybaczył, ale nie #!$%@? pięć wielkich worków. Nie jest to samochód z mojego osiedla. Jeszcze się bezczelnie rozglądali, czy nikt nie widzi. Pluje na takich cweli, ktorzy podrzucają śmieci do czyichś śmietników, bo taniej wyrzucić do zbiorczego w blokowisku niż zapłacić za wywóz z jednorodzinnego. My za segregacje płacimy coraz więcej. Nie pozdrawiam rodzinki ze srebrnego Passata na LB 76xxx. Oni powinni już wiedzieć, o kogo chodzi. Nie będę strzelać z ucha, ale tak się #!$%@? nie robi #bialapodlaska #polska #janusze #truestory niestety #zalesie
Pobierz winsxspl - (To nie jest pasta)
Ale mnie wczoraj #!$%@?ło pewne mlode małżeństwo z dzi...
źródło: comment_1601750330Z70xKs9mBdpAZBQbJksrep.jpg
  • 4
@winsxspl: Mireczku, w bp jest jakaś dziwna patola, z podrzucaniem śmieci. Raz pilnowałem bloku z lokalnymi rycerzami szeleszczącego ortalionu. O 2 rano właśnie podbija passat z przyczepką, i myyyyyk śmieci pod zasiek z koszami. Mati dzwonił po miejska w tym czasie Seba zatrzymywał kierowcę a Kamil bajerowal kierowcy żonę. 0 kwitu tylko musiał zabrać śmieci. Ale worki się porwały... Karuzela śmiechu nie miała końca.
@winsxspl: ale czekaj, przecież i tak za te śmieci płacą, to po cholerę podrzucają gdzieś?
Nie wiem jak dokładnie jest w przypadku domu jednorodzinnego, ale przecież nie płacą za kg śmieci albo liczbę pojemników.
@matti05 tez nie moge zrozumiec. Jedyne co przychodzi do glowy, to ze dopiero co się wybudiwali, budynek skonczony, ale nie odebrany, a co za tym idzie brak meldunku, a co za tym idzie brak deklaracji śmieciowej.... a śmieci produkują