Wpis z mikrobloga

zaczynam teraz nowy kierunek defeków (22 lvl here), no i było to słynne spotkanie integracyjne, przyszło trochę ludzi, dość dobrze gadało mi się z jedną loszką, ten słynny smalk talk, żarciki, żałowałem że nie byliśmy sami ale postanowiłem się potem odezwać na twarzoksiążce - reakcja pic rel. chciałem w jakiś oryginalny sposób zagadać, dać do zrozumienia, że chcę ją poderwać a nie tylko gadanie o hehe filmach i muzyce ale oczywiście dostałem sagę ja #!$%@?ę przełamałem się i mirkowi jak zwykle ch*j do dupy (,)
#przegryw #studbaza #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1601638650sfYVVEMuiTREpMIGqgnVno.jpg
  • 198
@ever444: czemu jak facet zaczyna pisać do laski to musi wysilać się na teksty jakby pisał do kosmity? jakbyś miał do kumpla napisać, to też zamiast "idziesz dzisiaj na browara?" piszesz "Hej, fajnie nam się wczoraj gadało przy piwku. Mieliśmy sporo wspólnych tematów i tak sobie pomyślałem, że może dzisiaj też miałbyś czas? Tak btw. fajną koszulkę miałeś, nazwałbym to... dopasowaniem stylu do okoliczności. Haha"
chadowi pewnie co innego by odpisała, ale może to i lepiej, jeżeli ona jest z twojej grupy to odpuść.


@prerogatywa: ……..
tzw chad by wiedział, że:
1. nie komplementujesz zapachu świeżo poznanej kobiety
2. jak już to nie piszesz tego w smsie tylko przy okazji jakieś rozmowy zwracasz uwage “o jakies bardzo przyjemne perfumy. Jakie to”
3. jak już nawiązuje do zapachu to #!$%@? NIE UŻYWA SŁOWA ZAPACH KOBIECOŚCI bo to