Wpis z mikrobloga

Uber Eats / Orange Flex ~ HBO Go

UberEats

1. Kod: 0ZADOWOZ - Tydzień darmowej dostawy. (minimalna wartość zamówienia 40 złotych, działa do 7 października)
2. Kod: WRZESIEN43 - 2x 25 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 50 złotych, działa do 12 października)
3. Kod: WRZESIEN32 - 2x 30 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 50 złotych, działa do 5 października)
4. Kod: WRZESIEN32 - 2x 30 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 50 złotych, działa do 5 października)
5. Kod: WRZESIEN45 - 15 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 45 złotych, nie wiem do kiedy działa)
6. Kod: WRZESIEN35 - 12 x 30 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 50 złotych, nie wiem do kiedy działa)
7. Kod: PLZNIZKA7 - 25 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 50 złotych, nie wiem do kiedy działa)
8. Kod: WRZESIEN24 - 2 x 15 złotych zniżki (minimalna wartość zamówienia 50 złotych, nie wiem do kiedy działa)

Jak to bywa z Uber Eats, nie wszystkim zadziałają kody, Uber Eats przypisuje je do kont, które mogą je użyć lub nie :(

——

Orange Flex - 5 GB za darmo / HBO Go na miesiąc za darmo

1. 5 GB ważny przez 7 dni za darmo. Kod możecie aktywować do końca dnia. kod: FLEXTEAM

2. HBO Go - dołączając wygenerować sobie kod na miesiąc usługi VOD za darmo
W aplikacji Orange Flex w zakładce “Start” w górnym prawym rogu naciśnij ikonę użytkownika. W menu kliknij w “HBO GO” i “Aktywuj”
--
3. Jak ktoś nie ma konta w Orange Flex to mogę podrzucić też kod na darmowe 50 złotych, przekłada się to na 2 miesiace darmowej usługi.
W osobnym wpisie możesz przeczytać o korzyściach i co to jest Orange Flex

#ubereats #orange #orangeflex #hbogo #kodyrabatowe #promocje #cebuladeals

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1223 mirków. Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, Airbnb, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami etc.
LubieKiedy - Uber Eats / Orange Flex ~ HBO Go

UberEats

1. Kod: 0ZADOWOZ - Tydzi...

źródło: comment_1601568814Q4nxvXiVrbWqYOn6z0o721.jpg

Pobierz
  • 4