Wpis z mikrobloga

#polityka #covid19 #gorzkiezale #polska #gdansk jako że gdańsk w żółtej strefie
jedyna epidemia jaka panuje w tej chwili to epidemia strachu, zwykłe szczucie na siebie ludzi, niszczenie gospodarki, a w tle zwykły bandytyzm polityków, który chcą usprawiedliwić „ustawą o bezkarności", jedna taka szumowina jednego dnia jest chora innego jeździ po mieście bo już nie zaraża, aktualnie mamy w polsce 0,05 promila chorych, to jet błąd statystyczny, no ale jak to powiedział (nie)wielki wódz, warto poświęcić gospodarkę dla mojej wizji, tak więc kagańce kundlom na pysk i słuchać co panowie każą
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prezes: o czym Ty #!$%@?? Czytanie ze zrozumieniem się kłania, napisałem że politycy robią wały, ruchają i tresują społeczeństwo a tu mi kolejny wyskakuje z jakąś odpowiedzią z dupy wyciągając idiotyczne wnioski na tematy których nie poruszyłem
Jak to jest że nic nie wiesz o medycynie, epidemiologii, zdrowiu publicznym, ale masz takie zaufanie do siebie, że wiesz lepiej jak ma być prowadzona walka z tą epidemią od rzeszy specjalistów z całego świata? Skąd sie bierze ta pewność siebie? Rozumiem, że szczepionek też nie uznajesz?
I jeszcze pieprzysz o jakimś „szczuciu” ludzi? Zachowujesz się jakby wyjście do sklepu w masce było tożsame z zamknięciem w obozie i nakazem noszenia opaski z gwiazdą dawida.