Wpis z mikrobloga

Dajcie jakieś tipy na kleda, bo patrze na statystyki i nie ma jakiegoś turbo wr a jednak jak już na niego trafię raz na parędziesiąt gier to totalnie #!$%@? toplanera a ja potem czuje się bezbronny. Nawet jak wyjdzie na równo z topa to nie widzę żadnego counterplaya. Nawet #!$%@? nautilus przechwytujący jego ulta nic zupełnie nie zmieniał.
#leagueoflegends
  • 8
@MikiBomba: w 1 vs 1 to chyba tylko Darius moze go rozwalic. Na niego trzeba pickowac albo super tanki jak Maokai albo zasiegowe postacie jak Quinn czy Jayce. On nie ma duzego pick/winrate bo wbrew pozorom to jest dosc trudny do gry. A na pewno trzeba unikac go gdy ma pasywke z atakami - wtedy jest w stanie wsadzic ogromny dmg.
@MikiBomba: Kledem jest prosta sprawa. Czysta nieposkromiona ciągła agresja. W każdym razie tak gra każdy dobry kled którego spotkałem, a reszta to jak normiki stoją i co jakiś czas wymiana. Ja sam nie gram nim, bo nie przepadam za czempem.
@MikiBomba: Counterplay jest i to bardzo duży, kled jest słabą postacią (dlatego nikt nim nie gra w high elo) jeśli przeciwnik wie jak działa jego kit

Jego lvl 1 jest słaby
Kled nie ma kontroli nad cooldownem swojego W i ta postać bez tego skilla nie bije nic
Nigdy nie robić z nim w melee extended tradów kiedy jest bliski zejścia z jaszczura bo to dla niego najlepszy moment na walkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MikiBomba: po prostu nie sfeeduj kleda i będziesz lepszy. To rakowa postać i mocna na linii 1vs1 przez swoją pasywke, ale jak nie ma przewagi w goldzie to bym się jej nie bał, bo jest zależna od teamu.