Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj zakończyłem edukację na studiach tj. obroniłem mgr z energetyki. Gdzie szukać pracy? Jakie portale są najlepsze (poza pracuj.pl)? Do tej pory to pracowałem typowo żeby mieć pieniądze na pokój, żarcie itp,nic wartego uwagi na dłuższą metę. W sumie chciałbym zająć się czymś z góry lepiej opłacalnym na tyle żeby po odjęciu kwoty za wynajem/żarcie i inne rzeczy nie zostało mi 1000 zł. Zastanawiałem się też nad wyjazdem do innego miasta - Kraków, może Katowice/Wrocław, ale trochę się obawiam jak to wszystko będzie, bo kawałek jest i czy faktycznie zarobkowo tam jest lepiej. Może jakieś kursy są, które warto zrobić? Nie wiem w sumie od czego zacząć żeby było dobrze. Może ktoś z branży lub pokrewnej gałęzi ma jakieś sugestie.

#praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f75a848f49ad326e7b1bfad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Obecnie większość kadry, np. Tauronu (wymieniasz Kraków i Śląsk a tam właśnie Tauron działa) wybiera się na emerytury i na stronie spółki jest wiele ofert pracy. PGE ma też elektrociepłownie we Wrocławiu i na ich stronie również pojawiają się oferty pracy w tamtych stronach - aczkolwiek PGE nie polecam, a przynajmniej nie teraz. Jak chcesz pogadać na ten temat to napisz na priv.
W sumie chciałbym zająć się czymś z góry lepiej opłacalnym na tyle żeby po odjęciu kwoty za wynajem/żarcie i inne rzeczy nie zostało mi 1000 zł.

@AnonimoweMirkoWyznania: bez doświadczenia to raczej nierealne. Chyba, że kwota inna niż 1000zł to będzie 500zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo drugi wariant - utrzymasz się miesięcznie za 1500zł xD