Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1664
Mówcie co chcecie mireczki ale pracować z kobietami i mieć przełożoną za kobietę to jest #!$%@? DRAMAT. Powaga, nie wiem co jest z wami nie tak różowe, ale dzień bez obrabiania dupy koleżance z pokoju zanim jeszcze zdąży zamknąć drzwi gdy wychodzi do toalety to dzień stracony.
I nie, nie ja pracuję w chorym zespole, w poprzedniej pracy było tak samo xD
#pracbaza #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 107
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: Nie mierz wszystkich jedną miarą. W jednej firmie lepiej się dogadywałem z kobietami niż z facetami, często pomagały same w czymś gdy nie miały co robić. Faceci też potrafią obrabiać dupę, wypierać się gdy popełniają błędy i robić wiele innych #!$%@? akcji.
  • Odpowiedz
Najgorzej jak w robocie masz same baby. Taka ‚Moda na sukces’ każdego dnia, bo nigdy nie wiesz jak pozmieniają się składy grupek, bo baby wręcz uwielbiają grupki. Grupki, w których obgadują, ale siebie nawzajem kochają, choć na drugi dzień może być zupełnie inaczej. Przerobiłam coś takiego i doszłam do wniosku, że z „naturą” baby nie ma się szans. Próbowałam nawet konfrontować ze sobą przedstawicielki przeciwnych grupek, bo dochodziło już do takiego szajsu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@MisiuMisiu: No, to akurat prawda. Pracowałam w firmie gdzie zdecydowana większość była kobietami i takie się cyrki działa, że głowa mała. Obrabiały dupę, wymyślały historyjki gdzie przez jedną taką historyjkę zniszczyły związek jednemu pracownikowi. Jeszcze większość miała z 10 iq.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: jestem kobietą i nie lubię pracować z kobietami, między innymi z powodów, o których napisałeś. Poza tym, zauważyłam, że większość kobiet ma problem z logicznym myśleniem.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: zgadzam się. Moim najgorszym szefem była właśnie kobieta. Na fb non stop publikowała coś o empowered womyn i feminizmie a w pracy gnoila najbardziej inne kobiety. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
pracować z kobietami i mieć przełożoną za kobietę to jest #!$%@? DRAMAT


@MisiuMisiu: Ja uwielbiam, cenię sobie i jest w pytę. Gniję za to z większości tych gości w firmie po 40-stce, którzy umieją jedynie rozmawiać o wyprzedzaniu starej Astry na S3, jakie to nie jest przeżycie jeździć E39, albo ciągłe podś#!$%@? z młodych dziewczyn i hehe segz guma beniz :DDD. O niczym nie można porozmawiać.

Nie jest problemem praca z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MisiuMisiu: liceum - jedna dziewczyna w klasie,
Studia - ani jednej kobiety na roku.
Praca - ani jednej kobiety na dziale.

Więc trudno mi oceniać(:
  • Odpowiedz