Wpis z mikrobloga

panowie z #samochody czym odświeżacie zapach w aucie? Szczerze mówiąc znam tylko wunderbaumy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a bym jakiś fajny zapaszek sobie zapodał. Znacie jakieś fajne marki z fajnymi zapachami do aut? Tylko nie cytrynka czy jabłko a cos "bardziej" :) #perfumy dla zasięgu bo trochę o perfumy chodzi
  • 6
  • Odpowiedz
@kefas_safek Ja mam zapach RRCustoms w atomizerze i rozpylam w razie potrzeby, również na zawieszkę na lusterku, minusem jest wybór zapachu w ciemno, wybrałem zapach Alodora Vera i jest świetny, gdzieś jeszcze jakiś znajomy miał jakiś owocowy i też miał bardzo fajny zapach. Zapewne kupię ponownie inny też z RRC jak ten się skończy.
  • Odpowiedz
@kefas_safek @vertical: RRC ma ładne zapachy, ale trzeba często je rozpylać, bo szybko się ulatniają. Wunderbaumy znowu po otwarciu przyprawiają o zawroty głowy intensywnością, a po kilku dniach ledwo co czuć. Ja bym polecił zapachy z Aril takie do kratek nawiewów, są trochę drogie, ale pachną bardzo ładnie, ewentualnie takie saszetki z kuleczkami w środku, na 2-3 tygodnie powinny starczyć.
  • Odpowiedz