Wpis z mikrobloga

Na podstawie filmów z wojny między Armenia Azerbejdżanem należy zweryfikować polskie plany obronne. Jeśli ktoś nas zaatakuje ktokolwiek chociażby Litwa od razu się poddajemy. Nie ma uja żebym brał udział w czymś takim. Ja się szybko uczę języków mogę się nauczyć rosyjskiego niemieckiego czy czeskiego w zależności od tego kto będzie okupować Polskę. Naprawdę nie warto zdechnąć od uderzenia rakiety z drona sterowanego przez niewiadomo kogo i niewiadomo gdzie

#armenia
#wojna
  • 100
  • Odpowiedz
ale wy wszyscy jesteście naiwni. Naprawdę sądzicie, że w obliczu wojny ktoś was będzie pytał o to czy chcecie walczyć?


@Narcyz_: wybiorę sąd wojskowy za dezercję, nie pójdę na front i nie będę walczyć. Niech sobie politycy jadą.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: nikt nas nie będzie pytał o zdanie, ale należy jak najbardziej rozpowszechniać obrazki takie jak te z Armenii by ludzie widzieli na czym polega wojna i że nie ma w tym żadnego heroizmu. Trzeba krzewić antywojenny sentyment w narodzie jak tylko się da
  • Odpowiedz
Nie ma uja żebym brał udział w czymś takim

@Jebwleb: Jak ci obce wojsko wjedzie i na twoich oczach zgwałci matkę, zamorduje połowę rodziny to szybko zmienisz zdanie o walce za ojczyznę i ludzi których kochasz. Co innego walczyć jako agresor a co innego w obronie najbliższych No ale to trzeba mieć honor a tego brakuje dziejszym płaczka.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: @binO: gdyby zrobić badania wśród młodego pokolenia to 99% zaliczyłoby dezercje. Ze mną na czele. Trochę to przykre patrząc na poświęcenie naszych dziadków ale za prywatny folwark świń u koryta, robiących nam pod górkę i kręcąc wały gdzie popadnie nie będę tracił życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@3zMK2:

pierwsze co robię to strzelam w przełożonego i w dupie mam sądy polowe
No, jak będziesz miał wystrzelany w Twoją dupe cały magazynek przez innych żołnierzy to na pewno już sądy połowę będziesz miał w dupie XDDDDDD
  • Odpowiedz
@Narcyz_:

ale wy wszyscy jesteście naiwni. Naprawdę sądzicie, że w obliczu wojny ktoś was będzie pytał o to czy chcecie walczyć?


Upier&@)@m sobie palec lub dwa u nogi i mogą mnie w moje spasłe dupsko pocałować.
  • Odpowiedz
ale wy wszyscy jesteście naiwni. Naprawdę sądzicie, że w obliczu wojny ktoś was będzie pytał o to czy chcecie walczyć?


@Narcyz_: a jak mnie zmuszą do walki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli mam dostać kule w łeb od wroga albo kule w łeb od sierżanta to mam to w dupie i nie bede wykonywał rozkazów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Jaki kraj i rządy takie morale narodu aby kraju bronić ¯\_(ツ)_/¯ Obecnie morale jest na takim poziomie że ludzie chętnie by kolaborowali z wrogiem byle tylko świnie przy korycie szlag trafił, najlepiej w brutalny sposób.
  • Odpowiedz
ale ja się tak na poważnie zastanawiam czy my jako Polska mamy jakiekolwiek systemy przeciw dronom. Radary do wykrywania i sposoby zestrzeliwania? Jaki jest ich zasięg? Może ktoś wie i się wypowie? Wątpię. Gdyby Rosja sprzedała Białorusi takie podobne drony jak stosuje Turcja to w ciągu paru dni zestrzeliliby tu wszystko co by chcieli


@jarokowa: jeśli znaleźlibyśmy się na miejscu Armenii, to na dzień dzisiejszy jesteśmy praktycznie równie bezradni w starciu
  • Odpowiedz