Wpis z mikrobloga

Na podstawie filmów z wojny między Armenia Azerbejdżanem należy zweryfikować polskie plany obronne. Jeśli ktoś nas zaatakuje ktokolwiek chociażby Litwa od razu się poddajemy. Nie ma uja żebym brał udział w czymś takim. Ja się szybko uczę języków mogę się nauczyć rosyjskiego niemieckiego czy czeskiego w zależności od tego kto będzie okupować Polskę. Naprawdę nie warto zdechnąć od uderzenia rakiety z drona sterowanego przez niewiadomo kogo i niewiadomo gdzie

#armenia
#wojna
  • 100
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: W czasie wojny nikt by sie w wiezienie nie bawil.

Naiwniacy ktorzy mysla, ze zostaliby po prostu pelnoprawnymi obywatelami w kraju okupanta i sprawa zalatwiona zawsze mnie smiesza. W rzeczywistosci kilka odpowiednich przepisow i podatkow okupanta i zostalibyscie legalnymi niewolnikami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jebwleb: Pierwsze co robię to pakuje bliskich i jadę bezdrożami do jakiejś dzikiej granicy. Dobrowolnie nie oddałbym życia za ten chlew jaki urządzili tu politycy
  • Odpowiedz
@Drakcrom: ale jaki by mieli wybór? zabijaliby tysiące swoich rodaków?xd
no wiadomo, że bym nie został pełnoprawnym obywatelem, ale lepiej być legalnym niewolnikiem niż być rozerwanym nawet nie wiedzieć kiedy od granatu / drona / miny i to dokładnie za nic ( _)
  • Odpowiedz
@Narcyz_: no wlasnie zdaje sobie z tego sprawe, ze nie będą pytać. Po prostu wstaje, i uciekam przez zieloną granicę. W zyciu bym za kraj nie walczył.
  • Odpowiedz
@azurro Fajnie się pisze zza klawiatury. Wtedy dużo opcji przychodzi na myśl m.in. ze struganiem bohatera.
Jak przyjdzie co do czego to w razie konfliktu zbrojnego jesteś żywą tarczą i mięsem armatnim.
To już chyba wolę być żywym karaluchem niż martwym bohaterem, który zostanie zasypany w zbiorowej mogile lub nie.
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow:

ale jaki by mieli wybór? zabijaliby tysiące swoich rodaków?xd


Nie, wystarczyloby kilku i reszta by sie ustawila w szeregu, czego historia od tysiecy lat dowodzi.

no wiadomo, że bym nie został pełnoprawnym obywatelem, ale lepiej być legalnym niewolnikiem niż być rozerwanym nawet nie wiedzieć kiedy od granatu / drona / miny i to dokładnie za nic ( _)


Mowisz tak teraz, bo nie jestes niewolnikiem. Niezliczone powstania
  • Odpowiedz
@Please_Remember Polska może być tylko obiektem ataku, nie agresji na inny kraj, a Ty chcesz w niej krzewić antywojenne nastroje? Myślisz, że więcej pacyfistów w Polsce powstrzyma przeciwnika przed ewentualną inwazją? To co piszesz pozbawione jest logiki.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Jak mnie zmuszą? Kula w łeb? Na froncie i tak zginę.
Do więzienia? Okej, chętnie, wakacje.
A jak zmuszą i wezmę broń do łapy to pierwsza kula leci w mojego przełożonego / dowódcę. Nie ma się wtedy nic do stracenia
  • Odpowiedz
@Jebwleb generalnie uważam się za pacyfistę i umiarkowanego patriotę ale jest jeden szczególny powód dla którego mogłybym zobaczyć współczesne Niemcy podbijajace Polskę:
Rząd Niemiec wprowadzający ordung w prawie i gospodarce i reakcję p0laczków.
  • Odpowiedz
@azurro: w obliczu bólu nie ma bohaterów. Każdego da się zmusić do wszystkiego, to kwestia czasu.

Co ci po godności jak leżysz w piachu. Warto przezyc chociażby po to by chronić rodzinę.

Ja mam się kim opiekować i żeby nie zostawić ich na lodzie mogę się czołgać na kolanach przed każdym i lizać mu buty.

Godność tracisz tylko krzywdząc innych, nie będąc ofiarą. Czasem trzeba się poświęcić dla wyższego dobra i
  • Odpowiedz