Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kodecss: @Umeraczyk: ja jak gram aram i widze unskillowe builsy to tez komentuje chcac nie chcąc. Bo jak otwieram tab co chwilę to nie jestem w stanie tego zalu trzymac w sobie i musze spytac przeciwnika co on robi
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: ale nie rozumiem twojej wypowiedzi. Co ma do tego jak wygląda ikonka.
Czy jak typ robi np. Trninity Force to jakie to ma znaczenie jaką to ma ikonkę ? Ważne żeby każda ikonka była różna od innej, żeby się dało szybko odróżnić co kto ma i w razie czego przy szukaniu w sklepie, a czy to jest ładnie narysowane czy co to po jaki c--j ?
To tak jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kodecss: no ze to mniej c---a obchodzi i powinienem sie cieszyc ze przeciwnik buduje jak noob ale nie moge zniesc zlych buildow

Ja kiedys gralem w takie mmo rpg ze byly "portrety"(bardziej customizowane twarze) i tak meskie byly tak zwalone (a platne dodatki robily jeszcze wiekszy cyrk, jakies tribale na mordzie, czarne oczy, kolczyki z d--y) ze od pewnego momentu grałem tylko damskimi postaciami.
  • Odpowiedz
@kodecss:

Co ma do tego jak wygląda ikonka.

No ale przecież na taką ikonę np. pancerza w ogóle nie patrzysz, 2 razy w życiu jak go zakładasz na postać i jak go sprzedajesz.

Nie wiem czy grałeś w LoLa, ale po tym tekście widze, że nie.
Itemy widzisz częściej niż 2 razy, i cały czas są po lewej stronie na dole w ekwipunku. Widzisz je
  • Odpowiedz
@marekseo:
1. gram w to jakieś 6 lat
2. Dalej nie rozumie, faktu spuszczania się nad ikonkami przedmiotów czy się komuś podobają czy nie to w ogóle niema wpływu na rozgrywkę.

Więc dla mnie p-------------e się do jakości ikonek w tej grze to jest szczyt, szczytów, nad szczytami.
  • Odpowiedz
@kodecss: Immersja, mocium Panie.
Poczucie estetyki.

Równie dobrze możemy grać patyczakami w różnych kolorach, a jednak jedna to dziewczynka, druga to krokodyl a trzecia to ninja.

A przecież patyczaki nic by nie zmieniły, nie ma to wpływu na rozgrywkę.
To tylko czepianie się na siłę.
  • Odpowiedz
@marekseo: ale człowieku o czym ty p--------z teraz ? Jaka imersja

Imersja to jest właśnie podczas rzeczywistej gry gdy już "walczysz na linii".
No chyba, że sorry serio są tacy ludzie odklejeni od rzeczywistości i 1/2 czasu w grze, oglądają przedmioty w sklepie.
Zresztą tak jak napisałem wcześniej to jest wasze p---------e i przyczepianie się na siłę, bo jak powiedziałem jakieś pojedyncze osobniki może by tylko z pamięci odwzorowały jak te przedmioty wyglądają, reszta z nas by nie narysowała tego z głowy, nawet by pewnie nie pamiętała jakiego koloru co jest. ( ͡°
kodecss - @marekseo: ale człowieku o czym ty p--------z teraz ? Jaka imersja

Imers...

źródło: comment_1601550704AhwRE5R4YfVPGNVnJloePF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz