Wpis z mikrobloga

@Dolan: np droga wojewódzka 941, odcinek Skoczów - Ustroń. Droga dwupasmowa, ograniczenie do 70 na całym odcinku poza dwoma wyjątkami gdzie jest 50. Oj często kursuje tu nieoznakowane BMW (chociaż teraz się klepie po stłuczce)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iwunio: najbardziej #!$%@? są Ci którzy w złych warunkach, jak mocny deszcz, jadą 100kmh na zakrętach, trąbiąc, że jedziesz trochę wolniej. A potem wypadki, bo chciał być 15 minut szybciej
  • Odpowiedz
@IcyHot: uważam że ucząc się na starym nissanie micra instruktor kazał mi na dziewięćdziesiątce jechać 90km/h, a na egzaminie jak jechałem po drodze po mieście 40km/h egzaminator zapytał do ilu tu jest ograniczenie i dlaczego tyle nie jadę skoro warunki na to pozwalają. Więc jeżeli ktoś ma samochód który nie pozwala na osiąganie optymalnych prędkości obowiązujących w obecnych latach nie powinien w ogóle wyjeżdżać na drogę


@iwunio ale farmazon.
  • Odpowiedz
  • 0
Dla mnie najgorszy typ ludzi to tacy co jest 90 a jadą za tirem 70 w sznurku auto za autem bo pierwszy boi się wyprzedzić tira, dla drugiego tir i osobówka to za dużo do wyprzedania i tak do #!$%@? wie ilu aut. Zbliżasz się do takiej grupy imbecyli chcesz wyprzedzić i albo musisz się przeciskać przez Januszy albo czekać na tą jedną chwilę gdzie uda ci się jebnąć wszystkich a jacy
  • Odpowiedz
w szczególności na naszych krajówkach/drogach wojewódzkich gdzie zamiast umożliwić ludziom płynną jazdę 90 km/h


@goferek: przecież dziura na dziurze, weź nie #!$%@?, że mamy w Polsce drogi, po których da się jechać szybciej niż 50km/h skoro to średnia prędkość na A4 Ktw-Krk
  • Odpowiedz
@Ranger: nie wiem jak na waszym "zachodzie", ale u mnie na wschodzie na DK2 nie ma żadnego problemu jechać 90 na godzinę płynnie i bez hamowania, od samej granicy w Terespolu aż do +/- Mińska Mazowieckiego, czyli ponad 150 km. Nie licząc skrzyżowań ze światłami i rond, ale to normalne. Korków nie ma, dziur nie ma. Ups, zacofanie?
  • Odpowiedz
@K_eM1: jednego tira łykam jak najszybciej się da, ale jak jedzie kolumna tirów, to wolę jechać za nimi 70 żeby potem łyknąć wszystkich na raz a nie skakać co jednego tira i jechać potem między nimi. Za dużo się naogladalem filmików jak się zapomni jeden z drugim i miażdżą auta.

@iwunio: przeważnie jeżdżę ok.90-100 za terenem zabudowanym, a jak mijam jakieś małe wioseczki z kilkoma domkami, to zwalniam
  • Odpowiedz
@iwunio: mój wujek po przyjeździe zza granicy, jeździł zgodnie z przepisami i nie miał bólu dupy, to chyba polacy tak mają, że muszą gdzieś #!$%@?ć cały czas, tylko nie wiadomo co zrobią z tymi cennymi zaoszczędzonymi minutami
  • Odpowiedz
@iwunio: mój wujek po przyjeździe zza granicy, jeździł zgodnie z przepisami i nie miał bólu dupy, to chyba polacy tak mają, że muszą gdzieś #!$%@?ć cały czas, tylko nie wiadomo co zrobią z tymi cennymi zaoszczędzonymi minutami


@galagaguy: Polakom bardzo by pomogła drobna zmiana w przepisach. Tak ok. 10000 PLN za wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym i tyleż za przekroczenie ograniczenia o 30 km/h.
  • Odpowiedz