Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od urodzenia jestem z-----y psychicznie (depresja+nerwica) i dodatkowo słaby wzrok. Gównostudia i po nich gównorobota. Wegetacja. 26 lat i oczywiście prawik.

Może to i lepiej, że taka chodząca kupa gówna się nie rozmnoży. Przynajmniej będę w tej sprawie w porządku.

#depresja #nerwica #antynatalizm #s----------e #kisslessvirgin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f734bdff49ad326e7b1bcbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UprzejmaKaryna: Przestać się sam deprecjonować. Sam jestem 25 letni prawik - życie się tak potoczyło, jak się miało potoczyć i c--j, determinizm. Nie będzie mi nikt wmawiał, że jestem z tego powodu gorszy. Naucz się mieć w------e - i tak ten cały p--------k pochłonie nicość, i tak każdy jest skazany na biologiczną homeostazę i wieczną pogoń za nieosiągalnym szczęściem (obczaj sobie termin hedonic treadmill). Szkoda nerwów na świat klaunów ( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: doprawdy nie rozumiem skąd w was przeświadczenie że wszyscy mają mieć dobrze ? Jako że należymy do świata zwierząt to spójrz na inne gatunki. W każdym stadzie jest smakec Alfa i to on rządzi stadem plus jako najsilniejszy genetycznie osobnik ma prawo kopulować z wszystkimi samicami a samce słabsze takiego prawa nie mają i orbitują po średnicy stada , podobnie jest u ludzi , twoja słabsza mieszanka genetyczna działa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się. Mi leci 30 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Z drugiej strony jakoś wcale jej mieć nie chciałem. Tak też potoczyło się moje życie. Ogólnie to wyglądam na 10 lat młodszego. Co do prawictwa to możesz skosztować z roksy, tak jak ja.
  • Odpowiedz