Wpis z mikrobloga

Bawcie się tak dalej, wykopki. Wykopujcie kretyńskie pierdoły o LGBT, głosujcie na homofobicznych polityków, powtarzajcie debilizmy o tym, że najgorsze zuo to przeszkolenia nauczycieli w działaniach antydyskryminacyjnych.

Nie jesteście niestety wyjątkiem, szczujecie wraz ze znacznie większym gronem polityków, biskupów i mediów. A dzieci się zabijają.

https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,26350132,12-letnia-dziewczynka-popelnila-samobojstwo-nauczyciel-uczniowie.html

#samobojstwo #lgbt
  • 84
  • Odpowiedz
@Andreth: Nie wiem kto finansuje "Gender" i do końca nie wiem na czym ten "ruch" polega. Słyszałem, ale nie śledziłem tematu więc się nie wypowiem.

Bez badań możesz uznać, że kobieta lubiąca kobiety... może zmienić zdanie i przerzucić się na mężczyzn i odwrotnie. Przecież nie ma możliwości żeby przy takiej populacji na naszej planecie... nie dochodziło do takich rzeczy.

Kiedyś twierdzono, że homoseksualizm jest zaburzeniem. Jeżeli nawet uznać, że się ktoś pomylił, to na pewno normalne nie jest określanie się jako kobieta, gdy jesteśmy
  • Odpowiedz
@Reiter:

@Ptrg: Może się da udowodnić 2+2=4, ale ja nie umiem :) Nie umiem przedstawić dowodów naukowych na ten temat. Zwyczajnie nauczyłem się dawno temu liczyć i tyle.

Tak samo jak nie umiesz przedstawić dowodów naukowych na temat tego, że ekspozycja zwiększa ilość osób LGBT wśród młodzieży :')

@Ptrg: Wg mnie ekspozycja zwiększa ilość przypadków. Może nie zmienia tożsamości płciowej, ale zachęca młodych ludzi do próbowania. Człowiek kształtujący się ma różne pomysły i może sobie gadać, że jest
  • Odpowiedz
Bawcie się tak dalej, wykopki. Wykopujcie kretyńskie pierdoły o LGBT, głosujcie na homofobicznych polityków, powtarzajcie debilizmy o tym, że najgorsze zuo to przeszkolenia nauczycieli w działaniach antydyskryminacyjnych.


@Andreth: czy skala samobójstw w śród młodzieży się zmieniła w jakiś sposób ostatnio?
czy po prostu jak się kiedyś jakaś alternatywka powiesiła to nie wiedzieliśmy o tym bo nie był to ciekawy temat i wybiórcza miała to w dupie?
  • Odpowiedz
@Andreth We mnie wywołali myśli samobójcze i wieloletnią depreche bez powodu więc niech ich dzieci tak samo zabijają się bez powodu xD dlatego będę z przyjemnością i czystym sumieniem głosował na homofobów z Konfy. Oko za oko, zemsta po latach smakuje najlepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ja twierdzę, że osoby homo (w takim wieku), to skutek przekazu w mediach i poprawności politycznej.


@Reiter: XDDDD a jakie masz źródło takiego wysrywu? Ksiądz tak na katechezie powiedział?

Poważne naukowe źródła twierdzą, że choć nie jest to reguła, zdecydowana większość osób homoseksualnych odkrywa swoją orientację w czasie dojrzewania, które u kobiet zaczyna się ok. 10-11 roku życia.
  • Odpowiedz
@Reiter:

nigdzie ni napisałem, że posiadam takie dowody, pisałem nawet, że to moje spostrzeżenie i prywatna opinia, którą wyrażam na tym portalu. Wątpię, aby były badania potwierdzające moją hipotezę.

Skoro nie potwierdzają to warto się zastanowić czy jest prawdziwa co nie? :')

napisałem praktycznie to samo, nie wiem
  • Odpowiedz
Skoro nie potwierdzają to warto się zastanowić czy jest prawdziwa co nie? :')


@Ptrg: nie, dlaczego? Ty też nie posiadasz dowodów, które obalą moją teorię. Należy się zastanowić, czy moja teoria jest prawdziwa?

Dalej pytam, co w tym złego? W sensie co złego w tym, że ktoś spróbuje i się okaże,że nie dla
  • Odpowiedz
@Reiter: Homoseksualizm został wykreślony pod wpływem badań Evelyn Hooker. Był tam pod wpływem badań porównujących hetero z ludźmi z np. homoseksualizmem zastępczym. Nie chodziło o stołki, a pojawienie się merytorycznych danych z m.in. testów projekcyjnych :) Ale jeśli chcesz, to wierz sobie w bajki i spiski, wtedy nie będziesz się niczym różnic od płaskoziemcow. Jeśli masz dowody na to, że homoseksualizm jest chorobą, czy zaburzeniem, to chętnie zobaczę. Póki co
  • Odpowiedz
@Reiter: No to źle sądzisz, padłeś ofiarą tępej propagandy. Poczytaj sobie o tym co robiła Evelyn Hooker to może przestaniesz pisać głupoty. Jeśli chodzi o poprawność polityczną - to właśnie dzięki niej homoseksualizm był uważany za chorobę, bo pseudonauka te kilkadziesiat lat temu miała się świetnie - największy wpływ miał na to Kościół, stawiano jego autorytet ponad wszystko. Doedukuj się i mnie nie zagaduj, gdy masz zamiar odpisać coś kompletnie
  • Odpowiedz
@Reiter: Przecież podałem Ci argumenty na tacy - w linku, który wstawiłem w poprzednim komentarzu są opisane badania Hooker. To ona była powodem dla zmian wprowadzonych przez APA. Z nas dwóch to TY nie masz żadnych argumentów, bo napisałeś, że "uważasz, że [homoseksualizm] został wykreślony z powodu politycznej poprawności. To także TY nie potrafisz rozmawiać, bo zamiast kontynuować merytoryczną dyskusję wolisz z braku argumentów chować się do norki i udawać,
  • Odpowiedz
@Reiter: To sobie znajdź, mi się nie chce - wiesz kogo szukać, ja nie muszę. "Ja tak uważam" to rzeczowy argument? No tak średnio bym powiedział. Prosiłem o dowody i jakoś nigdzie ich nie widać, może więc sztab moderacji szybko je ukrył, to wszystko dlatego. Przecież Ty nawet nie potrafisz wrzucić prac, lub badań naukowych na potwierdzenie swoich słów, nic, zero. Rzeczowo znaczy ad meritum, a nie "myślę tak, bo
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Ty dajesz dowód, Ty wrzuć. Na 2+2=4 też potrzebujesz dowodu w postaci badań? Na wszystko, każdy temat są prowadzone badania? Mam prawo wyrazić swoje zdanie i opinie. Wypunktuj wszystko, konkretnie (najlepiej zacytuj) na co chcesz badania.
  • Odpowiedz
@Reiter: Dowód dałem - jeśli nie odpowiada Ci język artykułu, wpisz w Google "Evelyn Hooker" i poszukaj informacji, nie ma powodu żebym ja to robił, bo to twój kaprys. Na 2+2? Nie bardzo.

Na wszystko, każdy temat są prowadzone badania?


Zaraz, Ty rozumiesz w ogóle o czym piszemy? Mówimy o kwestii tego czy homoseksualizm jest chorobą czy nie, a to wymaga badań. Jedno, kluczowe dla tej kwestii wstawiłem. Jeśli to za mało, tutaj jest o wiele więcej:
  • Odpowiedz