Wpis z mikrobloga

Bawcie się tak dalej, wykopki. Wykopujcie kretyńskie pierdoły o LGBT, głosujcie na homofobicznych polityków, powtarzajcie debilizmy o tym, że najgorsze zuo to przeszkolenia nauczycieli w działaniach antydyskryminacyjnych.

Nie jesteście niestety wyjątkiem, szczujecie wraz ze znacznie większym gronem polityków, biskupów i mediów. A dzieci się zabijają.

https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,26350132,12-letnia-dziewczynka-popelnila-samobojstwo-nauczyciel-uczniowie.html

#samobojstwo #lgbt
  • 84
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
@Andreth: Czego się spodziewasz po piwniczakach obwiniajacych za swój los cały świat. Oni dają na Wykopie upust całej nienawiści i żółci zbieranej latami i jeszcze się nawzajem nakręcają.
  • Odpowiedz
@Andreth: niestety artykuł z paywallem, a z części darmowej jasno nie wynika o jaką orientację chodzi. Równie dobrze może to być artykuł o heteroseksualnej dziewczynce zaszczutej przez homokomando jak i odwrotnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reiter: dziewczynka umarła wczoraj, także sprawa jeszcze nie jest medialna. No i prokuratura dopiera zbada okoliczności.

@Andreth powiem ci, że chyba nie mam nerwów do czytania takich rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reiter:

Tragedia w Kozienicach. Samobójstwo popełniła 12-letnia dziewczynka, uczennica siódmej klasy. Jej rówieśnicy twierdzą, że była zaszczuta przez kolegów i koleżanki z klasy na tle orientacji seksualnej

Dziewczynka popełniła samobójstwo w poniedziałek w swoim domu.

- O tej tragedii dowiedziałem się wczoraj, a rano uczniowie sami do mnie z tym przyszli - mówi nauczyciel jednej z kozienickich szkół, innej niż ta, w której uczyła się dziewczynka. - Uczę młodzież w tym
  • Odpowiedz
@Soojin21: mnie dziwi. Jako pierwsza i jedyna?

@Andreth: Artykuł niczego nie dowodzi. Nie wiadomo, czy przyczyną była orientacja. Nie musiała być przyczyną orientacja i nie musiała być też jedyną, a jedną z wielu. Winni są rodzicie, którzy nie zauważyli problemu i nie rozmawiali ze swoim dzieckiem. Przypuszczam, że nie zrobili nic i zostawili dziecko samo sobie, bo wszystko było dobrze. Nauczycieli nie oceniam, może podejmowali próby rozmowy z dzieckiem i
  • Odpowiedz
Nie wiadomo, czy przyczyną była orientacja


@Reiter: Nie, przyczyną na pewno nie była "orientacja". Przyczyną było zaszczucie. A dochodzenie, jakiej "orientacji" była ofiara zaszczucia (która wedle ciebie była sama sobie winna, bo się gówniara "naczytała, nasłuchała, naoglądała - i beztrosko wypisujesz takie obraźliwe wobec ofiary brednie nie wiedząc w ogóle nic o sprawie) jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

Winni są rodzicie, którzy nie zauważyli problemu i nie rozmawiali ze swoim
  • Odpowiedz
@Soojin21: W wieku 12 lat to chyba się reagowało śmiechem na nagość, a z dziewczynami miało się "kosę". Człowiek była bardziej zakłopotany jak widział kawałek cyca w telewizji. Chociaż był ciekawy i świerszczyki czasem przeglądał. Nie rozumiem jak wieku 12 lat można być homo.
  • Odpowiedz
Nie, przyczyną na pewno nie była "orientacja". Przyczyną było zaszczucie. A dochodzenie, jakiej "orientacji" była ofiara zaszczucia (która wedle ciebie była sama sobie winna, bo się gówniara "naczytała, nasłuchała, naoglądała - i beztrosko wypisujesz takie obraźliwe wobec ofiary brednie nie wiedząc w ogóle nic o sprawie) jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.


@Andreth: nie przekręcaj. Nikogo nie obraziłem i nie napisałem, że była sobie sama winna. Czytaj ze zrozumieniem i nie
  • Odpowiedz
@Reiter: Owszem,12-latek może być homo. Od około 10 roku życia to jest mniej więcej wiek, gdy ujawnia się orientacja psychoseksualna (oczywiście może być później). Ale nie trzeba być homo, by być obiektem szczucia na gruncie homofobicznym.
  • Odpowiedz
@Andreth: Tak jak napisałem... Nie pamiętam, żeby ktoś był homo nim to było modne - chodzi mi o młodszych ludzi. Wszystko przez promowanie LGBT+. Sama masz zapewne 30+. Pamiętasz żeby w Twoich czasach w szkołach były osoby LGBT+? Ja nie. Nie wystawiało się na piedestał osób LGBT+, nie robiło się z nich poszkodowanych, nie było marszów równości, w telewizji było o wiele mniej osób homo (seriale, filmy), a na tekst w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Reiter:

Chociaż był ciekawy i świerszczyki czasem przeglądał.


O, czyli widzisz. W wieku 12 lat jednak jakos interesowała cię seksualność i kobiecie ciało.

Nie rozumiem jak wieku 12 lat można być homo.


Od jakiego wieku można być homo? Od jakiego wieku można byc hetero?
  • Odpowiedz
O, czyli widzisz. W wieku 12 lat jednak jakos interesowała cię seksualność i kobiecie ciało.


@Soojin21: Co chcesz udowodnić? Przejdź do konkretów i skończmy podchody. Opisałem cały proces wyżej.

Od jakiego wieku można być homo? Od jakiego wieku można byc hetero?


@Soojin21: Andreth twierdzi, że od ~10 roku życia. Ja twierdzę, że osoby homo (w takim wieku), to skutek przekazu w mediach i poprawności politycznej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Reiter:

Co chcesz udowodnić? Przejdź do konkretów i skończmy podchody.


To, ze w wieku 12 lat człowiekowi moga sie podobać kobiety i/lub mężczyźni.

Ja twierdzę, że osoby homo (w takim wieku), to skutek przekazu w mediach i poprawności politycznej.


No dobra, ale w jakim wieku w takim razie można być homo? Skoro 12 nie to ile? 13? 14? 15?... Może zapytaj tego kolegi geja w jakim wieku zorientował się, że podobają
  • Odpowiedz