Wpis z mikrobloga

Bawcie się tak dalej, wykopki. Wykopujcie kretyńskie pierdoły o LGBT, głosujcie na homofobicznych polityków, powtarzajcie debilizmy o tym, że najgorsze zuo to przeszkolenia nauczycieli w działaniach antydyskryminacyjnych.

Nie jesteście niestety wyjątkiem, szczujecie wraz ze znacznie większym gronem polityków, biskupów i mediów. A dzieci się zabijają.

https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,26350132,12-letnia-dziewczynka-popelnila-samobojstwo-nauczyciel-uczniowie.html

#samobojstwo #lgbt
  • 84
@Reiter:

Tragedia w Kozienicach. Samobójstwo popełniła 12-letnia dziewczynka, uczennica siódmej klasy. Jej rówieśnicy twierdzą, że była zaszczuta przez kolegów i koleżanki z klasy na tle orientacji seksualnej

Dziewczynka popełniła samobójstwo w poniedziałek w swoim domu.

- O tej tragedii dowiedziałem się wczoraj, a rano uczniowie sami do mnie z tym przyszli - mówi nauczyciel jednej z kozienickich szkół, innej niż ta, w której uczyła się dziewczynka. - Uczę młodzież w tym
@Soojin21: mnie dziwi. Jako pierwsza i jedyna?

@Andreth: Artykuł niczego nie dowodzi. Nie wiadomo, czy przyczyną była orientacja. Nie musiała być przyczyną orientacja i nie musiała być też jedyną, a jedną z wielu. Winni są rodzicie, którzy nie zauważyli problemu i nie rozmawiali ze swoim dzieckiem. Przypuszczam, że nie zrobili nic i zostawili dziecko samo sobie, bo wszystko było dobrze. Nauczycieli nie oceniam, może podejmowali próby rozmowy z dzieckiem i
Nie wiadomo, czy przyczyną była orientacja


@Reiter: Nie, przyczyną na pewno nie była "orientacja". Przyczyną było zaszczucie. A dochodzenie, jakiej "orientacji" była ofiara zaszczucia (która wedle ciebie była sama sobie winna, bo się gówniara "naczytała, nasłuchała, naoglądała - i beztrosko wypisujesz takie obraźliwe wobec ofiary brednie nie wiedząc w ogóle nic o sprawie) jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

Winni są rodzicie, którzy nie zauważyli problemu i nie rozmawiali ze swoim
Nie, przyczyną na pewno nie była "orientacja". Przyczyną było zaszczucie. A dochodzenie, jakiej "orientacji" była ofiara zaszczucia (która wedle ciebie była sama sobie winna, bo się gówniara "naczytała, nasłuchała, naoglądała - i beztrosko wypisujesz takie obraźliwe wobec ofiary brednie nie wiedząc w ogóle nic o sprawie) jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.


@Andreth: nie przekręcaj. Nikogo nie obraziłem i nie napisałem, że była sobie sama winna. Czytaj ze zrozumieniem i nie
@Andreth: Tak jak napisałem... Nie pamiętam, żeby ktoś był homo nim to było modne - chodzi mi o młodszych ludzi. Wszystko przez promowanie LGBT+. Sama masz zapewne 30+. Pamiętasz żeby w Twoich czasach w szkołach były osoby LGBT+? Ja nie. Nie wystawiało się na piedestał osób LGBT+, nie robiło się z nich poszkodowanych, nie było marszów równości, w telewizji było o wiele mniej osób homo (seriale, filmy), a na tekst w
O, czyli widzisz. W wieku 12 lat jednak jakos interesowała cię seksualność i kobiecie ciało.


@Soojin21: Co chcesz udowodnić? Przejdź do konkretów i skończmy podchody. Opisałem cały proces wyżej.

Od jakiego wieku można być homo? Od jakiego wieku można byc hetero?


@Soojin21: Andreth twierdzi, że od ~10 roku życia. Ja twierdzę, że osoby homo (w takim wieku), to skutek przekazu w mediach i poprawności politycznej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Reiter:

Co chcesz udowodnić? Przejdź do konkretów i skończmy podchody.


To, ze w wieku 12 lat człowiekowi moga sie podobać kobiety i/lub mężczyźni.

Ja twierdzę, że osoby homo (w takim wieku), to skutek przekazu w mediach i poprawności politycznej.


No dobra, ale w jakim wieku w takim razie można być homo? Skoro 12 nie to ile? 13? 14? 15?... Może zapytaj tego kolegi geja w jakim wieku zorientował się, że podobają