Wpis z mikrobloga

Bawcie się tak dalej, wykopki. Wykopujcie kretyńskie pierdoły o LGBT, głosujcie na homofobicznych polityków, powtarzajcie debilizmy o tym, że najgorsze zuo to przeszkolenia nauczycieli w działaniach antydyskryminacyjnych.

Nie jesteście niestety wyjątkiem, szczujecie wraz ze znacznie większym gronem polityków, biskupów i mediów. A dzieci się zabijają.

https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,26350132,12-letnia-dziewczynka-popelnila-samobojstwo-nauczyciel-uczniowie.html

#samobojstwo #lgbt
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reiter:

tak moja obserwacja i wielu innych ludzi.

Dowód anegdotyczny, odwołanie ad populum.

super. Czyli od dzisiaj nie mogę się odzywać na wykop.pl jeżeli nie będę miał
  • Odpowiedz
Nie przypominam sobie żeby w czasach, gdy chodziłem do szkoły... ktoś miał orientację homoseksualną. 12 latka, która określa swoją seksualność, to dla mnie jakaś abstrakcja.


@Reiter: masz rację, homoseksualizm wymyślono w XXI w.

Ciekawe też jak wyglądało to dręczenie, bo nie mogło trwać
  • Odpowiedz
Nie trafiłeś. Jestem ateistą.


@Reiter: tym bardziej bawi, że powtarzasz durną katolicką propagandę.

Skoro są 12 letnie dzieci, którym zaczynają się podobać rówieśnicy, to dzieciom heteroseksualnym będą się podobali rówieśnicy innej płci, a dzieciom homoseksualnym rówieśnicy tej samej płci.
  • Odpowiedz
Wiesz, że często osoby LGBT+ (które tak się określają) przestają nimi być?


@Reiter: #potrzebnezrodlo Jakieś badania?

Z tego co wiem, o ile u kobiet orientacja bywa labilna (nie znaczy że jest zawsze, bywa), u mężczyzn raczej nie, a kształtuje się zapewne głównie w życiu płodowym (z pewnym komponentem genetycznym, ale głównie epigenetycznie). Mało prawdopodobne, by osoby LGBT+ "przestawały być" takowymi. (Acz mogą tak twierdzić z własnych
  • Odpowiedz
Czego się spodziewasz po piwniczakach obwiniajacych za swój los cały świat.


@franaa: Ale fikołek, bo można być zaszczutym przez seksualność a zaszczutym przez cokolwiek innego to nie można być? Ci "piwniczaki" też mają swoje przeżycia które oddziałują na to kim dzisiaj są
  • Odpowiedz
@Andreth:
Zapytam w ten sposób - czy kiedy ktoś popełnia samobója, to czy to ważne z jakiego powodu był prześladowany? Ktoś się pastwił nad słabszym a szkoła, która powinna go bronić dała dupy. Trochę mnie dziwi twoje przekonanie, że jakaś rzekoma "walka z dyskryminacją na tle orientacji" magicznie uzdrowi cały system szkolnictwa. W szkole nie wolno się też bić, a nastolatki #!$%@?ą się w najlepsze i nie załatwimy tego problemu
  • Odpowiedz
@Andreth przecież z tego artykułu nie wynika jasno, że dziewczynka była homoseksualna.

Jej rówieśnicy twierdzą, że była zaszczuta przez kolegów i koleżanki z klasy na tle orientacji seksualnej

Nie ma takiej pewności, siejesz ferment bez sensu.
  • Odpowiedz
@Flypho: Edukacja antydyskryminacyjna naprawdę pomaga, bo nauczyciele i pedagodzy g... wiedzą na ten temat. Tak samo jak potrzebują szkoleń na temat postępowania z uczniami z zespołem Aspergera, potrzebują szkoleń z postępowania z uczniami dyskryminowanymi (z różnych powodów, to nie musi być orientacja, ale jeśli ktoś chce się zajmować wszystkim, to nie zajmuje się niczym). W polskiej szkole panuje przekonanie, że nauczyciel albo ma "dar", albo go nie ma, a faktycznie
  • Odpowiedz
dalej nie widzę gdzie napisałes konkretny wiek w jakim osoba moze określić że jest homoseksualna. Jedyne czego sie od ciebie dowiedziałam, to to, że nie 12


@Soojin21: słabo interpretujesz co ktoś pisze.

Nigdzie tak nie napisałem, tj nie odmawiam ci prawa do wypowiadania się bez naukowych dowodów, zastanawiam się tylko czy warto się trzymać jakiejś swojej wypowiedzi kiedy jest ona nie zgodna z
  • Odpowiedz
Czyli homoseksualistą jest się od małego?


@Reiter: zostaje się wtedy homoseksualistą kiedy heteroseksualistą.

Nie jest to powodem reklamowania tego w mediach, ciekawości i ogólnie błędów dojrzewania?


Nie.
  • Odpowiedz
@Andreth ale też nie ma w artykule(a przynajmniej w tym co przekleiłaś), że była w ten sposób wyzywana xD

Poza tym dzieciaki bywają okrutne, potrafią prześladować rówieśników za najmniejsze pierdoły. A prześladowane dzieci często dają znaki rodzicom i nauczycielom, że coś takiego się dzieje, ale ci albo ich nie zauważają, albo nie reagują w odpowiedni sposób. I tu jest problem, trzeba nauczycieli przeszkolić, żeby takie rzeczy dostrzegali i odpowiednio reagowali, wtedy
  • Odpowiedz
y przedstawiłaś gdzieś w tym temacie badania?


@Reiter: https://en.wikipedia.org/wiki/Epigenetic_theories_of_homosexuality
i popularnonaukowe: https://glreview.org/article/evolutionary-origins-of-homosexuality/
masz tam linki do prac. Niestety, znacznie mniej wiadomo o pochodzeniu homoseksualności kobiet niż mężczyzn. (Badania zapewne utrudnia fakt, że kobiety w znakomitej większości są erotycznie zainteresowane własną płcią - tak, na to są badania, można badać rozszerzenie źrenic przy ekspozycji na treści erotyczne - homoseksualne po prostu nie są zainteresowane
  • Odpowiedz
@Darakan: A jakże, trzeba. Słyszałeś o "latarnikach" w karcie LGBT+? To mieli być tacy przeszkoleni nauczyciele i pedagodzy. No to szanuję. Ale wracając do artykułu, nie ma tam konkretnie napisane, że dziewczynka była prześladowana ze względu na orientację, czy też w jaki sposób była wyzywana, także szerzysz dezinformację. Powinnaś usunąć wpis, i dodać go ponownie, gdy sprawa będzie jasna. No, ale oboje wiemy, że tego nie zrobisz, wpadło za dużo
  • Odpowiedz
@Andreth: można badania po polsku? Czy w Polsce przez "homofobię" się nie robi?

Czyli jednak zmiany są możliwe. Tutaj się zgadzamy.

Choroba i zaburzenie, to różne sprawy. Dobrze wiesz o co chodzi, tylko wymijająco teraz odpowiadasz.
  • Odpowiedz